Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valamilyen jele annak, ha...

Van valamilyen jele annak, ha elhal a terhesség?

Figyelt kérdés
Most nem kimondottan a vetélésre gondolok, hanem amikor abban a tudatban vagy, hogy minden rendben, közben meg mégsem.
2008. márc. 19. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem tavaly nyáron volt egy elhalt terhességem, 10 hetes voltam. Én semmi tünetet nem észleltem belőle. nem véreztem, nem görcsöltem. Amikor először voltam uh-on 7 hetesen már akkor mondta a doki, hogy nem igazán jó az uh eredményem, de mivel ez lett volna az első terhességem azt mondta várjunk még 2 hetet. Amikor visszamentem már egyértelmű volt, hogy elhalt a terhességem, sajnos 2 nap múlva műszeresen meg is szakították.

Remélem Te nem jársz így.

2008. márc. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben van jele. A második terhességemnél csak az uh-on derült ki hogy megállt a pici szive. Vannak esetek amikor görcs és vérzés jelentkezik.
2008. márc. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!