Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik az, hogy a méhlepény...

Létezik az, hogy a méhlepény a 30. hét körül kerül át egy másik helyre?

Figyelt kérdés
Eddig minden uh-án azt írták, hogy a hátsó falon tapadt meg, a 32. héten meg azt írták, hogy a jobb oldalon tapadt meg. No akkor most mi van?
2008. márc. 19. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Átkerülni nem tud. Ahol eredetileg megtapadt, ott marad, maximum ahogy nő a méhed, úgy kerül egyre feljebb, de egyik oldalról a másikra nem mehet át. Szerintem valamikor valamit elnéztek neked.
2008. márc. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én sem értem,nekem eddig azt írták bal oldalon tapad, hétfőn a 22.heti Uh-on pedig már jobb oldalon...Nem lenne rossz ,ha rendesen vizsgálnának...
2008. márc. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat!Azért ez fura, hogy ilyen hanyagul vizsgálnak, kezdek félni. + az utcsó h-án még az AD-t is kisebbnek mérték mint az előzőn, talán összement??? A dokim szerint minden ok, szerinte, mindig minden ok....
2008. márc. 19. 11:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát igen,ha egyszer megtapad, nem tud onnan elkerülni,csak ha lentebb tapad,akkor később felhúzódik, de balról jobbra nem .Érdekes,és szomorú.
2008. márc. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!