Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent hogy a méhlepény a...

Mit jelent hogy a méhlepény a mellső falon tapadt meg és kicsit mélyen van?

Figyelt kérdés

12+5hetes vagyok,ma voltunk genetikain,mindent rendben találtak,szép egészséges kis lányom van!

Annyit mondott csak a doki,hogy a mellső falon van és kicsit mélyen! de nem probléma.

Volt már valakinek így?-hogy kicsit mélyen van?

Nem is kérdeztem meg róla semmit,mert ugy elvoltam foglava a picimmel! :)


2011. nov. 16. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Gond nem lesz belöle. Hamarabb fog látszódni a pocakodon, hogy babát vársz. Nekem hátsó fali a méhlepény és még most is alig látni, hogy babát várok. Pedig 5 hónapos el multam.

2011. nov. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a választ,ennek örülök hogy hamarabb fog látszódni! :)

Boldog baba várást Neked!

2011. nov. 16. 17:51
 3/8 anonim ***** válasza:

viszont később fogod érezni a mozgolódást.

És már kiderült,hogy lány lesz????

2011. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igazad van neked is mert én tényleg nagyon hamar éreztem a rugásokat. És ahhoz képest, hogy pici a hasam, ha lefekszem este, már kivülröl is látszik a baba mozgása.

22hetes kismami.

2011. nov. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi olyat nem jelent amin aggódnod kellene ( megjegyzem, nekem hátsófalinak indúlt, majd mellső - hátsófali, végül mellsőfalinak írták le) Picit közelebb van a tapadása a méhszájhoz, de ez csak akkor gond, ha fedi is azt, esetedben erről szó sincs, bodog babavárást!
2011. nov. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia,offolok,de kíváncsivá tettél,ilyen korán hogy állapították meg,hogy kislány?
2011. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Akkor rendben nem aggódom!

Hát nem tudom,rá kérdeztünk a doktornőnél,és ő mondta hogy tippelni szoktak,és ő inkább kislányra tippelt..aztán hozzá tette hogy a lányt kevésbé lehet össze téveszteni mint a fiút! Mert ugyebár a lányokra még szokták mondani hogy fiú,mert a csiklójuk kicsit meglehet duzzadva...így fiúnak nézhetik de esetünkben ilyen szó sincs!!

Nem mellesleg azt is hozzá tenném,hogy magán klinikán voltunk,nem kórházban,a 12hetes genetikai vizsgálat 1óráig tartott,ami egy integrált tesztet is magában foglal,és a legspécibb legjobb orvosokkal van felszerelve a klinika!

2011. nov. 16. 23:17
 8/8 A kérdező kommentje:

-a legspécibb gépekkel!

ezt kihagytam! :)

2011. nov. 16. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!