Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek elítélendő?

Szerintetek elítélendő?

Figyelt kérdés

Ha bizonyos okok miatt a szülők "előbbre hozznák" a baba születését?

Terhesség végén, baba súlya jó, fejlett, méhszáj érett, kicsit nyitott.

Orvos benne lenne az indításban.


Nem tudom lebeszélni a barátnőmet :(


2011. nov. 5. 16:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

38 hetesen már semmi baja nem lenne, ha megszületne, én nem ítélem el ezért, főleg, ha retteg az évfordulótól. Lelkileg nagyon nehéz lehet neki. Szerintem ennyi idősen annak a babának tök mindegy, mikor születik meg (én 38+3 hetesen szültem).

Egyébként én karácsonyra vagyok kiírva és mit ne mondjak, madarat lehetett velem fogatni, mikor a dokim mondta, hogy megcsászároz úgy, hogy Szentestére már otthon is legyünk (mindenképpen császár lett volna). Amúgy szerintem nem fogjuk addig bírni, hamarabb beindul magától.

Egyébként hány hetes+napos lenne azon a bizonyos évfordulón?

2011. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem elítélendő, hiszen a 37. héttől mér nem számít koraszülésnek, ha világra jön a baba. Jó egészséget Nekik!
2011. nov. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!