Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell terhesség alatti...

Mikor kell terhesség alatti vérzéssel orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés
13 hetes terhes vok és szex közben elkezdtem vérezni, kb. egy tisztasági betétnyi piros, majd ugyan annyi naon barna vérzésem volt...
2011. nov. 3. 13:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem csak egy csepp vérzésem volt,meg utána kb 1 órát barnáztam nagyon kis mennyiségben,de egyből kórházba mentem,mert nekem fontos a baba.Akkor voltam 8 hetes.

Bent tartottak 4 napot,de ennyit megért.Most 15 hetes vagyok.

2011. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Voltam az ügyeleten! Nagyon kedves volt a doki, szerencsére minden rendben, azt mondta, hogy ilyen előfordulhat a későbbiekben is, pár nap fekvés, pár nap szex nélkül ennyit kell most tennem, a későbbiekben l1ünk óvatosabbak azt mondta, bár sztem pont most voltunk a legóvatosabbak...szóval szerencsére jól vagyunk! Köszönöm a tanácsokat és a sok választ...:)
2011. nov. 4. 12:53
 23/24 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök hogy minden rendben veletek. Problémamentes babavárást kívánok! :)
2011. nov. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen! :)
2011. nov. 4. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!