Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell terhesség alatti...

Mikor kell terhesség alatti vérzéssel orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés
13 hetes terhes vok és szex közben elkezdtem vérezni, kb. egy tisztasági betétnyi piros, majd ugyan annyi naon barna vérzésem volt...
2011. nov. 3. 13:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Hát ez nem kevés.

èn sokat barnáztam, a doki azt monda, hogy akkor rossz, ha nagyobb mennyiségü piros vér jön. amikor mindig barnáztam, akkor azt is mondtak ha mensi szerü mennyiség jön. ennyitöl simán elmentem orvoshoz.

a barna az nem baj.

2011. nov. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Hát akkor most! Mert elképzelhető, hogy egy egy csepp vagy néhány van szex után, ha megpattan egy ér, de egy egész tisztasági betétnyi már nem játék. Inkább nézesd meg magad, mintsem baj legyen!
2011. nov. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
De előtte piros volt...:/ annyi azért nem, mint amikor megjön, 1enlőre 2x kellett tisztaságit cserélnem, az elsőt töltötte meg a piros, a másodikat a barna...:/ nemsokára nézem megint és bízom benne, hogy semmi se lesz...:/
2011. nov. 3. 13:34
 4/24 anonim ***** válasza:

Akkor bízz abban is, hogy semmi baja a babának. Csak aztán nehogy nagyon meglepődj, ha mégis gond van.

A vér az vér.

Hogy lehetsz ennyire felelőtlen? Inkább legyen egy felesleges vizsgálat, mint egy vetélés.

2011. nov. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Szerintem egyből orvos ha vérzel az nem jó vetélés előjele is lehet szerintem menyél be minél hamarabb és megnéznek és kapsz rá gyógyszert.
2011. nov. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Mindig! A vérzés sosem játék! Inkább legyen egy plusz köröd az orvosnál, mint egy halott magzatod!

Bocs, ha durva voltam, de remélem megvilágosodsz, hogy mennyire felelőtlen vagy!

Öltözz felfele, ne a tisztasági betéteket gyűjtögesd, és irány az orvos!!!

2011. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Terhesség alatti vérzés nem normális, azonnal menj orvoshoz!


És után a írj léygszi.

2011. nov. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a vetélés első jele is lehet.Nekem az volt...:(
2011. nov. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem kell 1ből azt mondani, hogy felelőtlen vok, mert amikor meg tudtam, hogy terhes vok pecsételő barna vérzésem volt másnap reggel spontán és rohantam a kórházba, aztán megint volt ilyen később és rohantam akk is, kb. jó, hogy nem vágták a fejemhez, hogy minek rohangálok oda állandóan feleslegesen, ezért inkább megkérdeztem...beszéltem a védőnővel ő azt mondta, ha nem múlik el, csak akk menjek...sztem ezek után érthető, ha tanácstalan vok, mert neki ezt mégis csak tudnia kell, hogy mikor menjek dokihoz meg mikor ne...nem felelőtlenség, hanem tanácstalanság...:/
2011. nov. 3. 13:59
 10/24 anonim ***** válasza:
Azonnal menj orvoshoz, inkább vizsgáljon meg, mielött baj lesz.
2011. nov. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!