Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell terhesség alatti...

Mikor kell terhesség alatti vérzéssel orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés
13 hetes terhes vok és szex közben elkezdtem vérezni, kb. egy tisztasági betétnyi piros, majd ugyan annyi naon barna vérzésem volt...
2011. nov. 3. 13:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Irány doki, ez nem játék!védőnő
2011. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Figyelj, ne érdekeljen, ha feleslegesen mégy és ezért leszúrnak!! Nincs joguk hozzá, ne foglaslkozz vele, nem ők a fontosak, hanem a baba! Jobb félni, mint megujedni. Mindig menj, ha bizonytalan vagy. A védőnő vállalja a felelősséget telefonos diagnózis alapján? Ha mégis baj lenne, mit mondana? Bocsika?


...értem, hogy sz*r, sajnos ilyen az eü. az országabn :(

de ne foglalkozz senkivel csak magatokkal, és ha bármi gond van, inkább menj feleslegesen még ha letolnak, akkor is!


Mi nem lecseszni akartunk, hanem segíteni! :)

2011. nov. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
DOKI!!!! Lehet nincs semmi baj, de jobb megnézetni!!!
2011. nov. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne mit mondott a védőnő, mennék azonnal. Volt 17 hetesen egy vetélésem, azóta van egy édes 7 hónaposom. Vele ha vmit nem érzetem okénak mentem rögtön, nem érdekelt ki mit mondott.
2011. nov. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Jójó igazatok van, leszarom mit mondott a védőnő, öltözök és bezötykölődök a városba, mert sajnos a legközelebbi doki 1órára van innen...:( De m1ek!
2011. nov. 3. 14:11
 16/24 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Én is egyből mennék az ügyeletre!

OFF: Szűk ismerői körben történt 2 eset: az egyiknél csak barnázott a kismama, nagyon kis mennyiségben! A másiknál, a másik kismamának bő élénk piros vérzése volt! Az eset pont fordítva történt, mint ahogy mindenki gondolja! A barnázos kismamának elhalt a magzata, a vérzős gyerkőce, elmúlt már 2 éves!

Szóval a mennyiségből és a színből egyáltalán nem lehet a baj nagyságára következtetni! Terhesség alatt semmilyen színű váladék nem normális: sem a rózsaszín, sem a barna, sem a vérzés! Ilyenkor haladéktalanul orvoshoz kell fordulni, mert csak ő tud pontos diagnózist felállítani!

2011. nov. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
AZONNAL!
2011. nov. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

szia,

neke februárban volt egy vetélésem, a mostani terhességemnél már kaptam gyógyszert, mégis 3x mentem ügyeletre vérzés miatt. Abszolút nem érdekelt, hogy néznek rám, inkább mondják 10-szer, hogy semmi baj, én nem bírtam volna itthon ülni.

szerencsére minden rendben volt, remélem nálad is minden oké.

29 hetes km

2011. nov. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Azonnal doki. Nekem is voltak vérzéseim(sajna többször is) és elmentek a babák.. Remélem veled nem történik baj!!!!
2011. nov. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nos?Voltál dokinál?Mit mondott?Remélem minden rendben van veletek!!!
2011. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!