Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dohányoztál a terhességed alatt?

Dohányoztál a terhességed alatt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 11:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
44%
Szerencsére én nem dohányoztam intenzíven csak néha ezért már amikor terveztük egyáltalán nem szívtam viszont fura de már kétszer is megkívántam. Én azt hallottam ha megkívántam akkor nem árt főleg ha csak egy pici szívás volt hogy megnyugodjak megkaptam mert elég kívánós vagyok sajna boltba se szeretek ezért járni mert mindent összeennék. Bár néha bolt se kell csak tv:-)utána irány a bolt.
2011. nov. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mikor megcsináltam ez első tesztemet nem hittem el hogy Babás vagyok mivel egy éve nem védekeztünk aztán csináltam még egy tesztet és azután egyből leraktam SŐT a párom is leszokott azóta pedig Ő majdnem 20 éve dohányzott!!!!
2011. nov. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél még nem tudtam, hogy terhes vagyok, és magamtól tettem le (megéreztem), most a másodiknál aznap, amikor pozitívat teszteltem, éppen indultunk volna a Velencei-tóra a férjemmel és a kisfiammal. Nem bírtam ki, hogy egy utolsót ne szívjak el, így az indulás előtt kiálltam az erkélyre, közöltem magammal, hogy ez most az utolsó szál cigi. Elszívtam, nagyon jól esett, és azóta egy szálat sem. Ez már 26 hete történt. :) Úgy gondolom, hogy igenis le lehet tenni a cigit, ha nagyon akarod. Mert hidd el, hogy a kevés is nagyon árt a babának, és nem tudnád megemészteni, ha azért történne valami, mert te gyenge voltál, és nem tudtad letenni.
2011. nov. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

SOSE DOHANYOZZ, MINEK? - baromsag az egesz, csak uzelt hogy fuggove tegyenek es kiszivjak a veredet is...


En az egesz ipart bezaratnam tokkal vonoval.

2011. nov. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Akinek ennyire gyenge az akarata annak mindegy mit tanácsolnak. Egy nő miért dohányzik? Terhességen kivűl is vissza taszitó ha egy nő büdös.
2011. nov. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy férfinál sem vonzó ha büdös...
2011. nov. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!