Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dohányoztál a terhességed alatt?

Dohányoztál a terhességed alatt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 11:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
NEM!!!aki ennyit nem tud a gyerekéért megtenni az ne vállaljon!!én ezt így gondolom és senki semmilyen dohányos ne nyugtassa magát azzal hogy inkább szív 1-2 szálat minthogy hirtelen leteszi mert ez megviseli a gyereket ez egy basz..tt nagy hülyeség.Ha gyereket akarsz tedd le ha nem vagy képes akkor gondolkozz el ha ezt nem vagy hajlandó nélkülözni akkor mi lesz még majd ezután???
2011. nov. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azonnal abbahagytam mikor kiderült,hogy terhes vagyok. Nem hiányzott a cigi,csak a babára koncentráltam.
2011. nov. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem!

Mikor megtudtam hogy terhes vagyok azonnal leraktam!Ez a minimum!Aki nem teszi azt az gyenge és nem anyának való!!

2011. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Első babánál a pozitív tesztet látva, rögtön leraktam. A másodiknál, annyira megdöbbentem, hogy terhes vagyok, hogy még egy utolsó szálat elszívtam, aztán, azóta se többet. Most vagyok 12 hetes. Nem tudnám magamnak megbocsátani, ha valami baja lenne a babámnak. Ez a minimum, hogy minden tőlünk telhetőt megteszünk a gyerekeinkért. Ha egy nőt az sem tud motíválni a leszokásban, hogy egy apró pici szív dobog a szíve alatt, akkor az nem anyának való, és gyenge jellem. Ez az én véleményem, és nem kívánok vitát szítani. Biztos annak is megvan az oka, ha valaki nem tudja lerakni, csak az engem nem érdekel.
2011. nov. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azonnal abbahahytam!
2011. nov. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem!Mikor eldöntöttük, hogy jöhet a baba, akkor tettem le!Azóta folyamatosan szoptatok, vagy terhes vagyok, de amúgy sem jutna eszembe újra rágyújtani!


ÉS ezt nagyon köszönöm a kislányomnak!

2011. nov. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%

Akik csak akkor tették le mikro kiderült, ott valójában a válasz igen!

Mert dohányoztatok terhesen!

2011. nov. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kiderült, hogy terhes vagyok azonnal letettem. De az tény és való, hogy az előtte levő 8 hetet végig dohányoztam. Na nem kell arra gondolni, hogy napi 1-2 dobozról volt szó, nem. Napi 4-5-6 szál, de akkor is dohányoztam. Elmúlt 1 éves a kisfiam, akkor a rengeteg családi probléma (anyós) miatt visszaszoktam. Egyre inkább szeretnék kistesót, így 1 hete előrelátóan leraktam ismét.

16 hós kisfió anyuja

2011. nov. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem,mert elhatároztam,hogy leszokok róla,és 2 héttel később kiderült,hogy 10 hetes terhes vagyok.Azóta nem cigiztem,de nem is bírnék elszívni egy szállal se.2 éve szoktam le.Szerintem az való igazán anyának,aki leteszi.Nagyon nehéz,mert nekem is az volt,de megérte.Pedig én nagyon sokat cigiztem.Egyikről-másikra.
2011. nov. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív teszt után már nem gyújtottam rá. Szoptatok, ezért most sem cigizem. De tény, hogy nagyon hiányzik, sokszor álmodom, hogy rágyújtok. Persze a baba egészsége a legfontosabb ezért igyekszem majd szoptatás után nem visszaszokni.
2011. nov. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!