Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rendelt valaki abortusztablett...

Rendelt valaki abortusztablettát netről? Van valami mód rá hogy pl. anliában adjanak nekem olyat esetleg egy magánklinikán?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 14:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Azért irtam az angliát merthogy ott legális,egyébként nem ott élek.
2011. nov. 2. 14:12
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Netről ne nagyon rendelj, egyébként is vannak vele kapcsolatban fenntartások. Miért nem mész simán abortuszra? Sokkal biztonságosabb, mint az hogy beszedj bármilyen szemetet, sajnos súlyos következményei lehetnek.
2011. nov. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriában is legális de csak orvos írhatja fel!Nekem volt egy elhalásos terhességem akkor akart adni az orvos a kórházban vagyis választhattam,hogy gyógyszer vagy abortusz,én az abortusz mellet döntöttem mert a tablettától nem biztos,hogy kitisztulsz és akkor mindenképp műtét a vége!Szerintem ne rendelj internetről!
2011. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
na jo az internetes rendelés tényleg hülyeség,de olyan jo lenne ha orvos adna...:-(( nem akarok abortuszt,nem akarok befeküdni,nem akarom hogy elaltassanak:-(
2011. nov. 2. 15:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Mint mondtam nem biztos,hogy a tablettától kitisztulsz és hát akkor mindenképp megműtenek.Én amúgy elvetéltem és csak egy szövetdarab maradt bent akkor ajánlotta az orvos a tablettát de ez Ausztriában volt!Ha Magy.-on élsz és el akarod vetetni szerintem mindenképp műtét lesz!
2011. nov. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen,csak gondoltam esetleg ha valahogyan tudnék tablettát szerezni. Bár abban is igazad van hogy az meg nagyon 2 esélyes dolog.
2011. nov. 2. 16:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen legális megoldást válassz. De ha valahogy tablettához jutsz, azt is orvosi felügyelet mellett kell bevenned és éppen azért vannak vele kapcsolatban fenntartások, mert kétesélyes. A műtét a legmegbízhatóbb és a saját egészséged is a tét.
2011. nov. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahol legális a tabletta, ott úgy megy, hogy mindenképp be kell feküdni a kórházba, hogy orvosi felügyelet alatt legyél a vetélés alatt.

Szóval átmehetsz pl. Ausztriába, de legális úton a kórházat nem úszod meg valószínűleg.

Egyébként állítólag veszélytelenebb a tabletta, mint a műtét, de csak a 9. hétig lehet alkalmazni.

2011. nov. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!