Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS.15 hetes kismama vagyok....

SOS.15 hetes kismama vagyok. Ajánlananátok egy jó nőgyógyász doktornőt, aki nem magánklinikán vezet szülést, és 10. 000 alatti a rendelése?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 12:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Budapesti, XV. kerületi kismama vagyok. Meg vagyok elégedve az eddigi nőgyógyászommal, de a magánklinikát nem tudjuk megfizetni.:(
2009. nov. 2. 12:31
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Melyik kórházban szeretnél szülni?

A kistarcsaiban van egy nő doki, de fogalmam sincs mennyiért dolgozik, de ha a kórházba jársz hozzá ott tudtommal nem kell fizetni neki... Dr Szabó Andrea a neve.

Miért szeretnél mindenképpen nő dokit?

Egyébként a kistarcsai kórházban a dokik nagyrésze nagyon jó és rendes, legalábbis a szülésfelkészítőn megjelent dokik nagyon normálisak és a szülésznőkre se lehet panasz.

2009. nov. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bajcsy Zsilinszky korház, X. kerület, Maglódi út 89-91. Bármelyik orvoshoz mész, mind nagyon rendesek. Polgár Zoltán főorvost tudom ajánlani pl.

Én Prof. Dr. László Ádámhoz tartozok, (magánrendelése 8e Ft/ alkalom)

2009. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dr. Mecsér Béla az Örsnél rendel, sztk-s rendelés, tehát nem kell fizetni érte és az Uzsokiban dolgozik.

Dr. Börzsönyi Balázs, a Madách térnél van rendelője, nagyon alapos. 7000ft egy alkalom és a II. Női Klinikán dolgozik.

Remélem segítettem.

2009. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocsi, elsiklottam afelett, hogy nőt szeretnél, storno... utolsó vagyok.
2009. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek vagytok. Köszönöm a válaszokat.

Mi az uzsokihoz tartozunk.

Sürgösséggel, jártam már ott. Sajnos februárban elveszítettem egy 11 hetes picit. Azt hiszem nyugodtabb volnék, ha közeli korházba dolgozna a dokim. Nincsenek jó tapasztalataim a férfi dr-kal. Akikkel eddig találkoztam az egyik pőkhendi volt és nyegle, a másik fontoskodó, nagyokos.:( Úgy éreztem, hogy a dr-nő, sokkal empatikusabb, körültekintőbb és józanabb, fél szavakból is pontosan értett.

2009. nov. 2. 22:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!