Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit hízatok 17-18 hetes...

Mennyit hízatok 17-18 hetes terhesként?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 17:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az elsővel ugyan annyi voltam, mint az elején. Most a másodikkal 3 kg-val kevesebbről indultam, viszont már vissza is jött 2,5 kg...
2011. nov. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Fel kilot. Azaz kb semmit.

Vekony voltam amikor teherbeestem, azt hittem, hogy jobban fogok hizni, mert soha nem hanytam, nem emelyegtem, semmi bajom nem volt.

Ehhez kepest 16 hetesen kezdtem hizni, a 20. hetre meg csak masfel kilonal jartam. Utana nagyon fixen heti fel kilot hiztam szulesig (39. het).

2011. nov. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nagyon sovány voltam mikor keztük most vagyok 23hetes és 6 napos és 7,5kg val nehezebb.
2011. nov. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ma mértek, 1.5kg-nál tartok, de amikor utoljára voltam, akkor még papucs, rövidnaci, poló, most meg cipő farmer poló, kötött pulcsi.Szóval szerintem egy kilót ha hízhattam, vagy annyit sem talán.
2011. nov. 2. 18:38
 15/15 anonim ***** válasza:

Itt az első válaszoló.

Én amúgy is vékony vagyok, de a 6. héttől a 21.-ig hánytam, és olyan bődületes hányingerem volt a szülés napjáig (!!), hogy majd el pusztultam. A 16. hétig infúziókat kaptam.

Senkinek nem kivánom, hogy ezen az áron őrizze meg a karcsúságát :-)

Kedves Kérdező, az az 1 kiló semmi, csak igy tovább!

2011. nov. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!