Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes elmenni az első...

Mikor érdemes elmenni az első nőgyógyászati vizsgálatra, ha van pozitív tesztem?

Figyelt kérdés

Ma reggel teszteltem egy halvány pozitívat, de két nap múlva csinálok még egyet. Mikor keressem fel a dokimat? Mit fog csinálni első alkalommal? Mikor kell felkeresni először a védőnőt?

Köszi a válaszokat: Egy első babás lehendő anyuka :)))


2009. máj. 6. 09:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket :)
2009. máj. 6. 15:09
 12/12 anonim ***** válasza:

Amúgy ha viszonylag hamar mész egy pici fekete pontot lát a doki, 5-7 mm össz-vissz, egy mákszemhez hasonlítható:-) Akkor kivehető, hogy jó helyen van-e, vagy rosszabb esetben méhen kívül.

8 hetesen már valóban látja az embrió szívhangját, akkor már majdnem akkora, mint egy almamag:-)

Te nem biztos, hogy sokat fogsz látni belőle. Én is csak a 4D-sen láttam a részleteket.

19 hetes kismami

2009. máj. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!