Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miből áll és mennyibe kerül...

Miből áll és mennyibe kerül terhességnél az első nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Általában egy rendes vizsgálat és ultrahang.

Minden orvosnál más, annyi mint egyébként a vizsgálat +ultrahang.

2009. szept. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ hol csinálják. Én végig sztkba jártam, ami ingyenes. Az első vizsgálatnál egy ugyanolyan vizsgálat volt, mint egy egyszerű nőgyógyászati vizsgálat, plusz kaptam egy időpontot ultrahangra.
2009. szept. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha rendelési időben mész teljesen ingyenes. Nekem az első vizsgálatkor hüvelyi uth-ot csinált, megtapogatta kívülről a hasfalam (azaz a méhem), megnyomkodta a melleim, mint egy átlagos rákszűréskor. Ennyi. És kaptam egy kis uth képet, ahol a petefészek látszódott. Ha magánrendelésre mész, akkor a vizsg. hasonlóan alakul, de az ár más vidéken és más Pesten. Vidéken 5 ezer körül van. Érdemesebb kicsit türelmesebbnek lenni, kivárni a sort a rendes rendeléskor.
2009. szept. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenképpen magánorvoshoz megyek.
2009. szept. 23. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!