Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Névválasztás! Hogyan győzzem...

Névválasztás! Hogyan győzzem meg a párom, vagy engedjek neki?

Figyelt kérdés

35 hetese vagyok, de elég komplikált a várandóságom.Valószínű hogy ha betöltöm a 36 hetet és abba hagyom a gyógyszereket amiket szedek,hamarosan elindul kifelé a pocaklakó.

De...

Nem tudunk megegyezni a nevében.Kisfiúnk lesz.

Apa a Zente vagy Csanád nevet szeretné,de nekem egyik sem tetszik.

Én a Barnabás vagy Botond nevet szeretném,ezekről viszont ő hallani sem akar,Sőt..semmilyen másik névről...

Tegnap is kértem hogy akkor nézze át a fiúneveket és egyezzünk meg egy névben ami mindkettőnknek tetszik,de csak morgott hogy Vagy Zente vagy Csanád,vagy majd elnevezik a kórházban!:(

Van már egy kislányunk,amit akkor szerettem volna neki adni nevet azt sem engedte!De azért akkor elég hamar megegyeztünk.

Most viszont még csak Öcsike van a pociban:(


2011. nov. 1. 11:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
sikerült dönteni?
2011. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Átrágtuk pár napja ezt a 4 nevet ..Én elmondtam apának hogy miért nem szeretném a Zente és Csanád nevet..Engem tök visszataszítana ha pl.Zeninek,Zentikének vagy Csaninak,Csanikának becéznék a fiamat..Ezek a becenevek neki sem tetszettek..

Így maradtuk a a Barnabás Ferenc kombinációban.Azért mégis másabb ha Barninak,Barnának vagy esetleg Barnusnak fogják becézni..

Én abba is belementem volna hogy Zente Barabás legyen,viszont mivel a Zentének idétlen becenevei vannak így valószínű mindenki Barnit használta volna,így a Zente feleslegessé vált volna és ezzel apa is egyetértett..


Úgyhogy pár napja már Barni baba van a pocakban...:)


1-2 hétig azzal "ijesztgettem" hogyha nem döntünk gyorsan,akkor amint megszületik a Géza nevet fogom mondani és Gézának fogják hívni....:)

2011. nov. 18. 11:03
 23/24 A kérdező kommentje:
...Zente Barnabás.... kimaradt egy n betű az előbb..
2011. nov. 18. 11:04
 24/24 anonim ***** válasza:
Éljen!!!!! örülök h dűlőre jutottatok és mindketten szeretni fogjátok a nevét:-) Könnyű szülést, sok boldogságot hozzá!
2011. nov. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!