Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cx 2100 as értékkel 21 hetesen...

Cx 2100 as értékkel 21 hetesen, mit lehet csinálni? Csak feküdni, vagy házimunka belefér? Volt másnak is ilyen korán már ilyen értéke?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
igen nekem ilyen volt:( délelött megcsináltam a házimunkát szép ovatosan nem sietve,délután csak pihi
2009. máj. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem 24 hetesen, 2000-es értékkel -sok keményedéssel- feküdni kellett... Egy héten max 2* főztem, vagy csináltam más fél-egy órás "programot".

Szerintem az a fontos hogy ha keményedsz, akkor mindenképpen fekvés, és Magne B vagy amit a doki mond.


Ill. második babánál szokták már kevésbé komolyan venni a nyílást, de nem tudom, hány héttől nézik el.....

2009. máj. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem keményedek szerencsére.Köszi a válaszokat.
2009. máj. 5. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!