Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Medve sajtot lehet enni? Ugye...

Medve sajtot lehet enni? Ugye nincs tiltólistán?

Figyelt kérdés
2008. márc. 17. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
azt nem tudom hogy milyen listán van de én ettem mindenféle sajtot még camambert is és minden ok
2008. márc. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Penészes és lágy sajtokat nem javasolják.

Psztőrözött termékeket kell enni.

Én teavajat szoktam csak, konkrét választ nem tudok..

2008. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lágy sajt nem = ölesztett sajt.A medve ömlesztett.Lágy pl a camambert és a márvány.Mindketőt nagyon szeretem.A tatárbeafsteakről lemondtam,de ezekről nem.:)Nyugodtan egyél amit megkívánsz.
2008. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak arra figyelek,hogy tényleg jól át legyenek sütve a húsok,no meg nem eszem nyers tojást.Amúgy mindent amit megkívánok,nálam nincs tiltólista!Nem lesz semmi bajunk ha néha olyasmit eszünk amit "nem javasolnak".Nem betegség ez,csak terhesség!:)Amúgy a medvesajt nincs a tiltólistán szerintem.
2008. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ehetsz!Én pl a medve tejszineset imádom,eszem is.Ugy tudom lágy és penészes sajtokat nem ajánlatos!
2008. márc. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En ettem peneszes sajtot is...medvesajtot is es fustolt, hazikolbaszt is...semmi bajom...nem kell tulzasba vinni es kesz.
2008. márc. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azt eszem amit kívánok.Minden héten mást.Az első 2hónapban csak krumplit ettem krumplival.Mondtam is ha fiú jó büdi lesz a lába.Az a fura,hogy szinte 1hétig csak 1féle kell.Lehet,hogy a pici raktároz?A rántott sajtot most nem szereti,pedig kedvenc volt.De a vajat nagyon,na meg a szlovák pástétomos kenyeret,

eddig az a menü(minden nap).Apuci szlovák.Én részemről a savanyúságot tejfölös kenyérrel,narancs,apja felől(eddig nem:diéta,hízlal)kolbász,hagyma,szalonna.De éjjel a párommal.Vérében van,apjáé.Az édeset sose szerettem,most se kell.Amit kívánok és neki nem tetszik azt a tudtomra adja,mert émelygek és kihányom.Nekem kell,neki nem.(tojásos dolgok).A hús egyikőnknek sem.15hetes mami

2008. márc. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!