Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikorra várjam a "nagy napot"?

Mikorra várjam a "nagy napot"?

Figyelt kérdés

Méhszájam állapota: 1111, eléggé a terhesség végénél tartok.

Mennyi idő lehet még? Tudom, ez nem meghatározható, de már ugye napokban mérhető?


2011. okt. 25. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen értékkel kezdtem a szülést 40 hét 3 naposan. Előtte 2 nappal voltam dokinál és még zárt voltam.

Mondjuk én sajna tovább nem tágultam, így végül elvittek császárra, de nem is ez a lényeg, hanem hogy ezzel már tényleg szülhetsz mindjárt.

Mikor nézett meg a doki? Ő mit mondott?

Érzel valamit? Jóslók? Fájások, bármi?

2011. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tegnap nézett a doki. Jóslók vannak, meg pocikeményedések, feszülések. Egyéb "tünet" nincs.
2011. okt. 25. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem sokáig húzod ki egyben,de pár nap múlva vagy hamarosan megszülsz kérdező.
2011. okt. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi,akkor minden laza pipa :)
2011. okt. 25. 17:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Szivesen.De kérdező,ha szabad kérdeznem hány hetes vagy? Ez nem mér vadó,hogy mikor szülsz.Túl hordod is lehet,de hamarosan baba lesz ebből,előjel nélkül is szültek.
2011. okt. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!