Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terhes vagyok, amikor...

Ha terhes vagyok, amikor költözünk, akkor védőnőt kell váltanom közben?

Figyelt kérdés
Vagy maradhatok a réginél? Kb. félidős leszek a költözéskor, tehát a kiskönyvem már meglesz.
2011. okt. 25. 11:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ez már a harmadik gyerekem. Nem emlékszem, hogy a végén sűrűbben kellett volna járnom.
2011. okt. 25. 12:43
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi nagyvárosból kisvárosba költöztünk és a régi védőnő küldött értesítőt az új védőnőnek, hogy új pici gyerek van a körzetében. Hivatalból azt hiszem kötelességük.
2011. okt. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mindegy, akkor nem kell surubben jarni. Nem emlekszem mar ra, mert csak az egyik gyermekem szuletett itt, a masik kulfoldon, ott a vegen hetente mentem a vedonohoz, bar o szuleszno is volt egyben, mas volt a rendszer.

De Magyarorszagon mar 3x koltoztem terhesseg alatt, illetve pici babaval es az atjelentes igy mukodott mindig.

Nagyon szivesen!

2011. okt. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az a legegyszerűbb, ha a régi védőnődnek megadod az új címeteket. Ekkor Ő küld egy értesítőt az új védőnődnek, hogy beköltöztetek a körzetébe, amire ráírja a címeteket, meg a telefonszámotokat. Elvileg így Nektek nem kell utána járnotok, mert az új védőnő tudni fog rólatok és megkeres benneteket.

Egy védőnő :)

2011. nov. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, már mondtam a védőnőnek, amikor elkértem tőle a kiskönyvet, és valóban ő fog intézkedni, nekem semmit nem kell csinálnom, és majd az új védőnő keres meg engem! Micsoda kiszolgálás! :o)
2011. nov. 9. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!