Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama vagyok és védőnőt...

Kismama vagyok és védőnőt kell váltanom, mivel elköltöztem egy másik helyre. Ilyen esetben el kell kérni a védőnőtöl azt a kiskönyvet amibe mindig beírta a leleteket, és oda kell vinni a másik védőnőhöz?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, de amúgy is elküldik hivatalból, csak meg kell mondanod, hova költöztök.
2009. jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.
2009. jún. 19. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is nemsokára költözünk. Én megkérdeztem a mostani védőnőmet, hogy mi ilyenkor a teendő. Azt mondta, hogy keressem meg az ottani védőnőt, szóljak neki, hogy hozzá fogok járni, aztán telefonon szóljak és ő elküldi az új védőnőmnek a papírokat.
2009. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálam ezt az új védőnőm intezte.lejelentkeztem nála és ő felhívta az előző védőnőm és az átküldte a kartonomat.
2009. jún. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én megint más tapasztalattal rendelkezem:)

Mikor tudtam, hogy nemsokára költözünk és utoljára megyek a védőnőmhöz, mondtam neki, hogy most jöttem utoljára, elköltözünk, stb.

Ugyanúgy lezajlott az utolsó tali mint a többi, csak megkérdezte az új címet (fontos az irányítószám nagyváros esetében) és mondta hogy felveszi az ottani védőnővel a kapcsolatot és majd ő meg fog keresni.

Két hét múlva fel is hívott az új, mehettem hozzá, a papírokat a régi küldte át, az kb. 3 hét alatt ért oda.


Jó költözködést!

2009. jún. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!