Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes terhes voltam, éjjel...

22 hetes terhes voltam, éjjel görcsölt a hasam és a derekam fájt, reggelre elkezdett folyni a magzatvizem és megindult a szülés.20 óra vajúdás után halva született. Nem értem, hogy miért történt igy?

Figyelt kérdés
Azt mondták, hogy sok volt a fehérvérsejtem (a szülés napján levett vérvételen). Lehetett ettől?Lelkileg nagyon megviselt.Minden eredményem rendben volt, még az AFP sem mutatott eltérést.
2009. máj. 4. 12:00
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
A babát nem vitték el boncolásra, 24 hét alatt nem igazán foglalkoznak vele, addig Ő egy magzat és nem próbálják meg a megmentését, komolyabb baja is lehet a késöbbiekben (erre hivatkoztak, mert én nagyon megakartam menteni)!Este még 7-kor megvizsgálták és semmi baja sem volt. Mert ha beteg lett volna az más,szivhang rendben, mozgás is, 4D minden oké, de fél 9-re az összes magzatviz elfolyt, hiába pótolták, még éjfélig élt és utána feladta, de rá több mint két órára lett meg...reggeltől éjjelig az katasztrófa volt....ezt feldolgozni...Szóval a babát nem, csak engem vizsgáltak, amit majd most csütörtökön tudok meg. Az már igaz nem segit a helyzeten, visszakapni nem fogom,de a miértekre talán valamilyen választ kapok. Talán ahogy eltelik az a 3-4 hónap újra képes leszek egy új terhességre...
2009. máj. 5. 10:03
 12/19 A kérdező kommentje:
A hetedik válaszadónak nem tudok privit irni, csak értékelni tudom a válaszát...!!!! Nagyon sajnálom a te esetedet is, hasonló és ha még kibirta volna egy picit a babád, akkor megtudták volna menteni, hisz 24 hetes elmúltál. Nálam még élt a baba, de 22 hetes voltam,ez aggasztott, hogy mégse segitenek rajta se, meg ratam se, hogy ha nincs már remény, akkor ne éljek át egy ilyen dolgot.De ez volt a módja... De hiányzik, nem mozog, nem érzem, érthetetlen minden, miért pont velem, veled történik ilyen, amikor vigyáztam rá, szóval sok a miért és fáj ez az egész!
2009. máj. 5. 10:18
 13/19 ketteske ***** válasza:
Nekem is nagyon hiányzik, és majd' bele őrülök, hogy nincs a miértekre válasz, de meg kell próbálni elfogadni ezt a helyzetet, a megtörtént dolgokon már úgysem lehet segiteni. Most arra kell koncentrálnunk, hogy felépüljünk. Neked hány hónapot kell várnod a következő próbálkozásig? Mit mondott a doki? Én már alig várom, hogy újra nekifuthassunk.
2009. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én 27hétre szültem,azota letelt a várakozási idö,de nem jön a baba,pedig mindenki azzal biztatott,aki átélt ilyet,h utána egyböl sikerült nekik a baba.Kegyetlen,és elfogadhatatlan ez az egész.Én is minden nap ezzel kelek,és fekszek,h miért pont az én várva várt babám halt meg????

Nem szeretnék itélkezni senki felett,de azok az ugynevezett "anyukák",akik megszülik otthon,és beledobják az emésztöbe,mert nem szerették volna öket.Én,mi,akik annyira várták,ez történik.Sokszor nagyon kemény az élet...

2009. máj. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
3 hónapot kell várnunk, utána egy teljes vizsgálat, nekem és a férjemnek is, biztos ami biztos. Vérkép, cukor meg egyebek, ha jó minden eredményem akkor próbálkozhatunk. Már nagyon várom, mert addig csak örlődni fogok és csak rajta jár az agyam, hogy miért nincs.... Igy van valakire ránéznek és már teherbe is esik, sőt eldobja magától, nekünk meg szenvedni kell a boldogságért. Pedig jó helyre született volna... valaki nagyon büntet minket... Lelkileg nehéz ezt feldolgozni, de remélem, hogy 3 hónap múlva minden rendben lesz és tudok vállalni egy babát!!!
2009. máj. 6. 14:49
 16/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Irtam, hogy az eredményekre várok, hm... megérkezett. Mikor megszületett a pici mégsem halva született és vett levegőt, de már nem tudott felsirni,a szülés megindulását a pici tüdőgyulladása okozta, ami még mindig rejtély... Igy most nevet kell adnunk és a további sorsáról kell gondoskodnunk... nagyon szomorúak vagyunk és igy mégnehezebb feldolgozni. Hihetetlen ez az egész!!!Köszönöm az eddigi válaszokat!! Minden jót nektek! Marianna
2009. máj. 12. 09:18
 17/19 ketteske ***** válasza:
14.12-es vagyok. Nagyon sajnálom. Tényleg. Én 6 hete vesztettem el a babám, és még mindíg nagyon fáj a hiánya. Remélem idővel mind a kettőnknek jobb lesz. Te legalább tudod, hogy mi volt az oka ennek a tragédiának. Én nem kaptam választ a kérdéseimre, és így még nehezebb, azt hiszem. Minden jót, és gyors felépülést!
2009. máj. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Részvétem! Én 36 hetes terhesen vesztettem el a babámat, majdnem belepusztultam a fájdalomba! Azóta eltelt 3 év, és végre a karomban tarthatom a kistestvérét! Nekünk is azt mondta az orvos hogy 3-4 hónap után lehet próbálkozni, de csak közel 1 év sikertelen próbálkozás után jött össze! Kitartás!
2009. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Sajnálom, tényleg sajnálom, de remélem, hogy azóta mindenkinek lett másik kisbabája!! Esetleg, ha még olvassátok, írjatok meg! Én most 2 hete a 39. hétre indítva szültem meg kisbabámat, mert nem élt 1 napja. Mindene kész volt, itthon várta a szobája teljesen berendezve, kis pelusok kikészítve. A mehszáj állapota szerint 2-3 napon belül megszületett volna. Az ok: meghúzta a vállával a koldok zsinort, amin volt egy valódi csomó, ami így megfeszített. Már épp készült volna kujönni. Egészséges, gyönyörű kislány, aki csak készült kijönni. Nincs természetes szelekció, nem lett volna beteg, nekem is tökéletes volt a vérképem. Senkinek sem könnyű, nem is lehet összehasonlítani a fájdalmunkat. Mindenkinek a saját szörnyű tragédiája a a legnehezebb. Már az is ledöbbentett, hogy ilyen sok kismama kell ilyet átéljen!

Remélem hamar kapunk másik kisbabát!

Remélem nektek 2009 óta sikerúlt!

2017. ápr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!