Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes terhes voltam, éjjel...

22 hetes terhes voltam, éjjel görcsölt a hasam és a derekam fájt, reggelre elkezdett folyni a magzatvizem és megindult a szülés.20 óra vajúdás után halva született. Nem értem, hogy miért történt igy?

Figyelt kérdés
Azt mondták, hogy sok volt a fehérvérsejtem (a szülés napján levett vérvételen). Lehetett ettől?Lelkileg nagyon megviselt.Minden eredményem rendben volt, még az AFP sem mutatott eltérést.
2009. máj. 4. 12:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Annyira sajnálom :(! Nagyon nagyon remélem mihamarabb újra babás leszel és lesz egy szép egészséges babád!!!!Jó egészséget neked!!!
2009. máj. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon nagyon sajnálom,nem így kellett volna történnie!Remélem hamar túllépsz rajta,rettentően sajnálom!
2009. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Szia!Nagyon sajnálom,ami Veled történt.Sajnos nekem is meghalt a babám,csak pár héttel nagyobb volt.Fehérvérsejt,ha nagyobb,akkor az nem attol van,hogy gyulladás van a szervezetben?Nem tudom én sem,de kivánom Neked,h enyhüljön a fájdalmad!Tudom,mit érzel.
2009. máj. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos, talán mégsem volt egészséges.Ez nagyon szomorú, de lesz babád, egészséges.

Ha olyan magas a fehérvérsejt, akkor talán valami fertőzést kaptatok. Szörnyű ezt mondani, de szerintem ez még kevésbé rossz, mintha valaki úgy születik, súlyos betegen, s szenved, míg meghal.

Phend ki, ondolj szeretttel az elvsezett gyermekedre.

az a kis lélek ott lebeg valahol, s érzi. Csak talán mégsem volt jó most megszületnie.Próbád vele megbeszélni gondolatban, hogy örülsz hogy eddig is veled volt, s elengeded a saját útjára, ha neki úgy jó. S ő engedjen helyet a születendő gyermekeidnek. S megtartjátok egymást jó szívvel az emlékezetetekben.

[link]

2009. máj. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a baba makk egészséges volt azt tudom. Több mint valószinű, hogy tényleg bennem volt a baj. Valami gyulladásról is beszéltek, meg baciról, magamon nem éreztem semmit sem, meg elötte voltam 3 nappal a dokimnál, aki mondta, hogy minden rendben. Ez az érdekes. Majd a héten kapom meg a többi eredményt (amit a szülés napján csináltak vizsálatokat) abból talán kiderűl valami. Nehéz elfogadni!!!!!!!
2009. máj. 4. 12:31
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik vagyok.Én négy honapja szültem halva,de elfogadni a mai napig nem tudom,sem megérteni,sem felfogni a felfoghatatlant.Ezzel nem azt akarom mondani,h Te sem.Idö kell,azt mondják.Az én agyam valamiért blokkolt,vagy vmi ilyesmi,és még most is olyan,mintha nem velem történt volna meg.Járok pszihologushoz is,és találtam a neten egy oldalt,ahol tudok beszélgetni olyan anyukákkal,akikkel ugyanez megtörtént.Sokat segit.
2009. máj. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, ami Veled történt!

Ne hibáztasd magad!!!Nem Te vagy a felelős a történtekért. Nehéz most bármi "okosat" írni, de nagyon remélem, hogy hamar talpra tudsz állni és újra kész leszel arra, hogy szülővé válj. Meglátod a Te elveszített pici pocaklakód vigyázni fog Rátok!

2009. máj. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 ketteske ***** válasza:

Szia! Az én sztorim is hasonló. Én 26 hetesen vetéltem el, nem volt semmi panaszom, csak egy nap nem éreztem a magzatmozgást és bementem a kórházba, hogy nézzék meg. Ott még minden rendben volt, de rá 3 napra már nem volt szívhangja a picinek, így megindították a szülést. Borzalmas volt. Ez pont 1 hónapja történt. A boncolásnál nem derült ki semmi, egészséges volt a baba és én is. Nekem is magas volt a fehérvérsejtem, de azt mondták, hogy ez minden terhességnél így van. nagyon nehéz ezt így elfogadni, mert ha beteg lett volna, az egészen más, de így...

Engem az éltet, hogy most magamra koncentrálok, próbálok minél előbb helyrejönni testileg-lelkileg. A dokim azt mondta, hogy 3-4 hónap múlva már nekifuthatok egy újabb terhességnek. Már annyira várom, megnyugodni úgyis csak akkor fogok, ha már lesz egy egészséges babám. Neked is első baba lett volna? ha gondolod írj privit! Sok erőt és kitartást! Nagyon együtt érzek Veled.

2009. máj. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%
Sziasztok Én is nagyon nagyon sajnálom ami történt veled,veletek!!!!!!Én ugy hallottam,hogy 24-hetesen már orvosi segitségel megmarad egy baba???????
2009. máj. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Utolsonak:Én is ugy tudom,h igen,de ha már nincs szivhangja,akkor nincs mit tenni.Az én babámnak nem volt,és ezt csak akkor tudtam meg,amikor bementem a korházba,mert éreztem,h baj van.Ha tudom,akkor bemegyek szilveszterkor,h vegyék ki,mert másnapra már késö...
2009. máj. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!