Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikorra kérjem a 12. heti UH...

Mikorra kérjem a 12. heti UH időpontját?

Figyelt kérdés

Két hete pénteken voltam dokinál, akkor betöltött 5 hetesnek mondott, most csütörtökön 8 hetesnek (eltelt 13 nap). 12 hetesen kell visszamennem hozzá már az UH-s eredményekkel terhesgondozásra. Időpontot kell kérnem az UH-ra, de nem tudom most ez a 8 hét mennyire irányadó. Nem mondta, hogy betöltött 8 hét, vagy a 7. hét utáni valamelyik nap, azaz a 8. héten vagyok. Menszihez nem igazán tudom mérni, mert előbb volt peteérésem (már a 21. nap délután erős pozitív lett a teszt). Mikorra kérjek időpontot? Várjam ki a 4 hetet, és utána, vagy a 4. hétre valamelyik napra?

Bocsi, elég kusza lett, de azért remélem érthető

"8-9" hetes kismama


2008. márc. 16. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
az uh-t a 11. és a 13. hét között kell elvégezni. 2 hét a szórás. kalkuláld ki az időpontot, hogy mindenképpen benne legyél. ott úgyis pontosan megmondják, hogy hány hetes vagy.
2008. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem te kéred,hanem közli a doki mikor menj,max annyit mond,hogy ezen a héten..itt meg már rajtad múlik,hogy ,hogy érsz rá.22hetes kismama
2008. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem ahhoz a dokihoz megyek UH-ra, hanem be a központi kórházba. A doki mondta, hogy hívjam fel a kartonozót, és kérjek időpontot. Ott gondolom nem szakemberek ülnek, hogy ők számítsák ki melyik a jó, hanem nekem kell egy időintervallumot megadnom, és abból adnak egy szabad időpontot.
2008. márc. 16. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!