Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy újjnyira nyitott külső...

Egy újjnyira nyitott külső méhszájjal ki mit, és mennyit csinált?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy csak feküdtetek, vagy azért elvégeztétek a házimunkát is, vagy bevásároltatok, elmentetek ide oda, vagy non-stop fekvés?És utána továbbnyílt esetleg,vagy maradt az az érték?Tapasztalatok?Még csak félidős vagyok, nem tudom hogy mennyit mozoghatok, feküdni nem bírok egész nap, nem fáj semmim, nem keményedek egyáltalán.
2009. máj. 3. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is 1 ujjnyira vagyok kinyílva, igaz, csak a 30. héttől.

Ettől függetlenül megcsinálom a házimunkát, vásárlást, sétálni is szoktam, de azért arra figyelek, hogy legyen pár óra folyamatos pihenés minden nap. Ilyenkor fekszek, ülök, mindegy, csak ne mozogjak.

A szervezet jelzi, ha túl sokat vállalsz.

Mivel félidőben vagy, elég korán nyílni kezdtél, szerintem azért próbálj minél többet feküdni, TVzz, olvasgass, figyelj magadra!

2009. máj. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lesz semmi gond. Egy kicsit tessék visszavenni. Ne most csinálj nagytakarítást.

Lehetőség szerit ilyen esetben a szex már nem annyira tesz jót!

2009. máj. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is 20 hetes voltam, mikor egy ujjnyira kinyílt a méhszáj és nagyon megrövidült a méhnyak. Az orvosom állandó fekvést javasolt és 6 óránként gyógyszert kellett szednem valamint a sok keményedésre MagneB6-ot. Én csak feküdtem, a férjem főzött, látta el a házimunkást, mosogatott stb...tehát mindent és napközben dolgozott. Nem engedett semmit sem csinálni, nehogy vetélés legyen belőle, nagyon megijesztette a doki, komolyan fontolgatta a kórházat a sok görcs miatt.

Így húztam ki fekve a maradék időt, a vége felé már ugyanúgy mozogtam a 36. héttől, takarítottam stb...hiszen akkor már nem lett volna baj. A baba szépen kihúzta végig és egészségesen megszületett a 40. héten.

2009. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem sikerül kihúzni végig, minden vágyam ez.
2009. máj. 3. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!