Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy újjnyira nyitott külső...

Egy újjnyira nyitott külső méhszájjal, ill. megrövidült méhnyakkal mik a tapasztalatok? Stagnált, vagy rosszabodott az állapototok?

Figyelt kérdés
Kicsit megijesztett a doki, mikor mondta hogy mi a helyzet, még csak 21 hetes vagyok.Ha nem erőltetem meg magam ugye elkerülhetem a koraszülést?
2009. máj. 6. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nyitva volt a külsö 24 hetes kortól semmi gáz nem volt, visszavettem a lendületemből! És 3 napot "túl" hordtam a lányzot!
2009. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jajj de jó, azért úgy látom hogy több a poz. tapasztalat.A környezetemben is voltak ilyenek, és ők is időre szültek.Köszönöm a választ.
2009. máj. 6. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 26 hetesen voltam hasonló állapotban és 8 nappal hordtam túl. :-)

Úgy kellett kirobbantani belőlem!


De ez nem jelenti azt, hogy ne vedd figyelembe az orvosod tanácsait. Többet pihenj, figyelj magadra és ha kell akkor maradj otthon.

2009. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az orvos pihenésre, kímélő életmódra vonatkozó tanácsait maximálisan be kell tartani. Jó sokáig lehet húzni általában. Azt szokták mondani, hogy a cél legalább a 36. hét elérése legyen, ha az meg van onnantól kezdve már minden nap pluszban van.
2009. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze itthon vagyok ,már az eleje óta, és sokat pihenek, nem is megyek sehova, a férjem takarít, főzni csak ilyen gyorsat, vagy segítséggel.Általában fekszek, vagy a lákásban jövök megyek.Kicsit uncsi azért.
2009. máj. 6. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Kitartás,nekem a 22.héttől ugyanez volt a helyzet és a 40.hétben szültem.Pihenni nem volt időm,mert a három nagyobbat és a háztartást nekem kellett ellátni segitség nélkül!De neked rendes a férjed látom,besegit,igy tudsz pihenni!Az nagyon jó!Néha azért kimehetsz a friss levegőre!Boldog babavárást!

2009. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

24 héttől lett 2000, 32-38 2100, most itt tartunk.

Sok fekvés, magnézium mellett nem lesz gond :)

Nekem is több ismerősön járt így, és senkinél nem lett baj!

2009. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!