Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szomorú esemény történt...

Szomorú esemény történt velem. Meghalt a nagymamám és nagyon megvisel. Lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
2008. márc. 16. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A stressz nem tesz jót. Nem hiszem, hogy komoly baja lehet, de megérzi.
2008. márc. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
A stressz ártalmas,úgyhogy vegyél be egy Hova nyugtatót.Ez növényi alapanyagú és ártalmatlan a babára,nem úgy mint a stressz!!!
2008. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Együtt érzek veled. Én nagyon rövid időn belül veszítettem el mindkét nagyszülőmet és mivel ők neveltek fel nagyon közel álltak hozzám, amit a mai napig nem tudtam feldolgozni! Amikor nagyon elszomorodsz gondolj a picibabádra, aki érzi, hogy az anyukája szomorú és ő is veled szomorkodik, de a babádnak ettől nem lehet baja!

Vígasztalódást kívánok neked! Üdv. 33. hetes kismama

2008. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Részvétem a nagymamád miatt.

Ne aggódj,nem lesz baja a babádnak,de próbálj megnyugodni.

Én az apukám halálos ágya mellett csináltam meg a terhes tesztet,de már nem tudtam elmondani neki,hogy unokája lesz:(

Most vagyunk 25 hetesek,és szerencsére mindketten jól vagyunk.Tudom,hogy őt nem hozhatjuk vissza,és azt is,mennyire örült volna az unokájának.Épp ezért,miatta is,és miattunk is megpróbálok beletörődni a megváltoztathatatlanba.Szerintem te is ezt tedd.

Biztos nem akarná a nagymamád sem,hogy szomorkodj egy ilyen örömteli életszakaszban,biztos ő is azt akarná,hogy örülj,és legyetek boldogok.

Sok erőt,kitartást,és boldog babavárást kívánok.

2008. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Nagyon sokat segített. Megprónálok megnyugodni, de nagyon nehéz. Próbálok a kicsire gondolni!
2008. márc. 16. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Részvétem a Nagyid miatt. Együtt érzek Veled, mert nekem február 1-én halt meg a Nagyim 84 évesen. Engem is nagyon megviselt, de tudom, hogy fenntről figyel és boldog, hogy Gyermekem lesz és Ő is azt akarja, hogy minden problémamentes legyen. Gondolj Te is erre, biztosan Nagymamád is lát fenntről!
2008. márc. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is meghalt idén áprilisban, de nem viselt meg igazán pedig szerettem, ám az utolsó évei annyira keservesek voltak már hogy biztos jobb neki már így.
2009. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!