Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 4 hetes terhesen veszek be...

Ha 4 hetes terhesen veszek be esemény utáni tablettát, mi fog történni? Elvetélek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 12:09
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
hát elvetélni szerintem már nem fogsz! de ugy látom h nem akarod megtartani ezt a babát szoval csak az abortusz marad!
2010. márc. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
88%
Te hülye vagy???Nem feltétel a vetélés,de a beteg baba annál inkább!!!
2010. márc. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Nem nem akarom, hanem nem tudom megtartani. Mielőtt leszólnátok, védekeztünk, csak elszakadt a gumi, de nem ment el a párom, ezért nem hittük hogy baba lesz. De mégis. Az anyagi helyzetünk nem engedi meg sem a babát, sem az abortuszt.
2010. márc. 17. 12:15
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlen van ráírva,hogy az aktus után 72 órán belül kell bevenni.

Szerintem ne kísérletezz , ha nem akarod megtartani , mondd az orvosnak , Ő majd tovább irányít!

2010. márc. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
79%

Az esemény utáni tabi nem terhességre való,hanem mint ahogy a neve is elárulja:ESEMÉNY UTÁN!!

Nem most kell gondolkodni erről a tebiról,hanem még mikor belefértél a 72 órába!

Írhatnék még ide,de csak felidegesíteném magam...

2010. márc. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
62%
Most vetted észre hogy elszakadt a gumi?
2010. márc. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
És még év vagyok a hülye.... Igen, most!!!
2010. márc. 17. 12:19
 8/42 anonim ***** válasza:
77%
Akkor hord ki aterhességet,süld meg és add örökbefogadóknak. Hidd el sokan vannak a dúsgazdagok között meddők és babára vágyók.
2010. márc. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
valaki nemrég írt ki olyan kérdést, hogy elszakadt a gumi, mit csináljon. sokan javasolták neki, hogy vegyen 72 órásat, a sok hülye meg "á, minek, nem lesz baj" (ugyanígy nem élvezett bele a srác). na most látható, mennyire "nem baj". egyébként meg felejtsd el most már, irány doki, anyagi dolgokról meg annyit, hogy az abortusz drága, 1 gyereket felnevelni, hát ahhoz képest még aprópénznek sem nevezném...szóval ha anyagi helyzetetek olyan, adnak támogatást rá úgy tudom, de családvédelmishez úgyis el kell menni, ott megmondják pontosan.
2010. márc. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
58%

Miért csak most?Most elővetted megnézted,és hopp:ki van szakadva:)Röhej vagy azt tudod ugye?

Meg ha nem ment el a barátod,akkon honnan került beléd spema?hmmmm....

2010. márc. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!