Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 4 hetes terhesen veszek be...

Ha 4 hetes terhesen veszek be esemény utáni tablettát, mi fog történni? Elvetélek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 12:09
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
86%
szia ne halgass a sületlenségrekre! Keress fel egy nőgyógyászt, ő tovább irányít, és támogatást is kaphatsz az abortuszhoz, habár én nagyon ellene vagyok,de inkáőbb mint esemény utánival próbálkozz mert betehg lehet. Próbáld végiggondolni, hogy biztosan nem tudod e megtartani, beszélj pároddal szüleiddel, barátaiddal. Lehet ha túlvagy az első rémületen akkor már más színben látsz mindent. Ha mégsem tudod megtartani akkor pedig mindenféleklppen orvosi segítség kell. Kitartás! Remélem segítzettem.
2010. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ azoknak, akik komolyan válaszolnak és tényleg segíteni próbálnak.

Igen, valóban meg vagyok rémülve, hirtelen azt sem tudom mit csináljak.

2010. márc. 17. 12:31
 13/42 anonim ***** válasza:
69%
Szia! Én még mindíg az adoptálást szajkóznám. Hány éves vagy amúgy?
2010. márc. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
25 éves és már van egy 1,5 éves fiam.
2010. márc. 17. 12:35
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
szió, tudom, mit érzel, nyugi, mi is végigondoltuk és hamarosan szülünk, már nem bánom hogy így alakult, nagyon várom a kicsimet! Gondold végig tényleg, mert mi sem gondoltuk volna hogy meg ,lehet oldani, de meg lehet mindent! nem ismerem az anyagi helyzeted, de hidd el ha igazán akarod sikerül megoldani.
2010. márc. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
83%
Előbbi vagyok. Az én fiam meg 17 hónapos. Így már teljesen értelek, én se mernék még bevállalni egy újabb gyereket,mi se vagyunk valami fényesen,de egy 2. babát még csak eltudnánk tartani. De nem kell még korai. Amúgy az internetet ki fizeti,Ti ugye? Ha sok más ehhez hasonló felesleges kiadásról lemondanátok akkor már meglenne oldva a kérdésed....
2010. márc. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Netet nem fizetünk ruoteren kapjuk a szomszédban lakó nagybátyjáméktól.
2010. márc. 17. 12:43
 18/42 anonim ***** válasza:
58%
dugás után kellett volna egyből gondolkozni a 72 órás tabin,nem 4 hetes terhesen.anya létedre hogy lehetsz ekkora csira??
2010. márc. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
68%
ez a net dolog érdekes felvetés volt...nálunk viszonylag drága, 8 eFt, de még azzal sem lennénk kisegítve ha egyébként csórók lennénk a gyerekkel kapcsolatban...egy gyerek nemcsak annyiba kerül, amennyi a tépszer meg a pelus ára (egyébként ez még arra sem lenne elég sztem)
2010. márc. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad bevenned esemény utánit már, azzal nem fog a terhességed megszűnni. Szerintem nem szabad semmi ilyesmivel kísérletezni, árthatsz vele magadnak is.

A legcélszerűbb az, ha rögtön vagy legkésőbb holnap elmész az orvoshoz, és Ő segíteni fog. Ha semmiképpen nem tudjátok megtartani a babát, az is érthető valahol. Én is abortusz-ellenes vagyok, de muszáj mérlegelni a család helyzetét, mert inkább egy abortusz, mint egy éhező baba utólag :(

Esetleg nem tudtok valakitől kölcsönt kérni az abortuszra? Család, rokonok, barátok... előbb-utóbb vissza tudnátok adni, nem vészesen magas az összeg, ha jól tudom.

Vagy ha sehogyan sem megy, akkor még mindig ott van a baba megtartásának lehetősége. Ha Ti nem tudjátok felvállalni, akkor örökbe is lehet adni, nagyon sokan várnak örökbefogadó babára.


Ez egy nehéz helyzet Számotokra, de józan ésszel kellene átgondolni a lehetőségeket. És légyszives butaságot ne csinálj, semmilyen tablettát ne vegyél be, mert felesleges és csak bajt okozhat.

2010. márc. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!