Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 4 hetes terhesen veszek be...

Ha 4 hetes terhesen veszek be esemény utáni tablettát, mi fog történni? Elvetélek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 12:09
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
55%
Az elsö abortusz ugy tudom ingyenes és a 2. tól kell fizetni!azt hiszem 30 ezer!De én azt mondom hogy ahol két szájnak van enni, ott a harmadiknak is!
2010. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó hozzászóló, ez hülyeség te is tudod.... egy "harmadik" száj, ha gyerek az havi +30-40 ezer ft :) Hogy lenne már arra is így pénz...
2010. márc. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
46%
En szerintem is ahol 1 elfer ott ketto is.En a 3adikat varom nekunk sem tervezett baba de ha mar a 2 fiam elfer o is el fog ferni.dolgozni kell az apukanak sokat,es ha a gyerekek odanonek hogy bolcsibe vagy oviba mehetnek az anyucinak is irany dolgozni,nem a neten csuggedni es azon gondolkozni hogy hogyan nyirja ki a magzatat!
2010. márc. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

14:32-esnek:

Hány hetes terhes vagy? Sohasem bántad meg egy percre sem hogy megtartottad a 3.-kat? Hidd el, nem akarom elvetetni, kicsit lehiggadtam, és egyre inkább szeretném megtartani.

2010. márc. 17. 14:53
 25/42 A kérdező kommentje:
Csak olyan kilátástalannak tűnik :(
2010. márc. 17. 14:53
 26/42 anonim ***** válasza:
75%
Most mar a 18ik hetben vagyok.gondold vegig,en is megilyedtem mert az enyimei az 1so 6 lesz oktoberben,a 2ik meg csak 2 mult es mar most varom a 3ikat.Nagyon nem szamitottunk mink se ra es nekem sem lesz konnyu de ha jol beosztasz mindent hidd el el fog ferni es a kisteso is orulni fog neki .Es en is meg csak 28 multam.
2010. márc. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
50%
28 eves
2010. márc. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

Becsüllek ezért!

Jaj nem tudom mit csináljak :(

2010. márc. 17. 15:03
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt az esmény utánit remélem már kiverted a fejedből! Én megértelek, hogy rossz! Mikor beütött a válság, bizony nekünk is volt hogy hónapokig hónapról hónapra éltünk, a végén egy fillérünk nem volt, volt hogy az utolsó pénzemből a lányomnak gyümölcsöt vettem én meg zsíros kenyeret ettem. Pedig semmi luxusra nem költöttünk, a net nekem is routeren jött, husit is heti egyszer, kétszer ettünk.

Én is hülyeségnek tartom ezt az ahol elfér egy ott elfér kettő is. Aki még nem élte át a folyamatos kuporgatást, fillérezést stb, az soha nem fogja megérteni. Én sem tudtam volna akkor bevállalni mégegy babát, és ha tehetbe estem voln valószínű elvetettem volna. Sajnos nem tudtam volna sehonnan még plusz 20-30 ezer forintot előteremteni a másik babának. Elég szomorú, hogy ilyen világot élünk.


Nagyszülők tudnak segíteni? Párod dolgozik? Téged várnak vissza dolgozni? Mérlegelj minden egyes szempontot mielőtt döntesz.

Majd írd meg, hogy döntöttél!


Kitartás és fel a fejjel, remélem rendbe jönnek a dolgok!

2010. márc. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
31%
SZERINTEM SZÜKLD MEG A KICSIT ÉS INKÁBB AD ÖRÖKBE JOBB LENNE ÉS NEM ÖLNÉD MEG!
2010. márc. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!