Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jövőhéten lesz a nagymamám...

Jövőhéten lesz a nagymamám temetése. Szerintetek elmehetek rá? (az influenzajárvány miatt kérdezem) 15 hetes km

Figyelt kérdés
Elég sokan lesznek és félek az influenzától (illetve a férjem félt). Biztos odajönnek majd részvétet nyilvánítani. Ha viszont nem megyek el, félek, hogy megsértem a családot.
2009. dec. 4. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Ha nem mégy el, el tudsz majd számolni a lelkiismereteddel???

Hagyjuk már ezt a H1N1-et... Tedd meg a megfelelő óvintézkedéseket! Ne fogj kezes senkivel, meg ne puszilózz, ha meg elkerülhetetlen, akkor vásárolj olyan szert (dm-ben meg Rossmann-ban is kapható), ami baktériumölő hatású. Cska beledörzsölöd a kezedbe, és nem kel lemosni meg letörölni sem, beszívódik. (Mert ugye kézmosási lehetőség nyilván nem lesz)

Alap, hogy nem nyúlkálsz a szádba, és a szájmaszk viselése sem hülyeség.

Én mindenképpen elmennék a helyedben.


Őszinte részvétem!

2009. dec. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Viselj maszkot, kesztyűd. És fertőtlenítsétek a ruháitokat (azon is megtapadhat)
2009. dec. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is viselj maszkot, vagy a sálad tekerd a szád elé, ne puszilkodj senkivel és húzz kesztyűt, vagy vigyél kézfertőtlenítő kendőd és a szertartás után azonnal használd. Nehéz, mert az ember közben meg szeretne ott lenni, elbúcsúztatni a nagyiját.
2009. dec. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van. Semmiképp ne hagyd ki! Viselj maszkot, ne puszilkodj senkivel, és ne is ölelkezz, és mindenkitől legalább 1 m-re állj!

Részvétem! :(

2009. dec. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Légy óvatos, mindenki megérti, ha esetleg a többi embertől elkülönülten veszel részt a temetésen, de úristen, hogyne mennél már el a NAGYMAMÁD temetésére?????
2009. dec. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy beoltva,legyél óvatosabb!!!

Én elmennék a temetésre,csak senkinek nem adnék puszit!Ennyi!

2009. dec. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

én ki nem hagytam volna. 5 hetes voltam, esett az eső. Még így is folyton megsiratom, pedig már fél éve volt. Nem tudnál elszámolni a lelkiismereteddel. Sőt, a férjem nagymamájának temetésén is ott voltam 2 hete. Semmi bajom nem lett.

Tartsd magad távol a rokonoktól és tényleg ne puszilózz senkivel.

32 hetes kismami

2009. dec. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszotokat, aranyosak vagytok:)

Most szerdán lesz a temetés és elmegyek, de a tanácsaitokat megfogadom.

2009. dec. 7. 11:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!