Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy menstruált, miközben igazoltan terhes volt?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok, van egy csodás 17 hónapos lányom. a terhesség egy álom volt vele, se rosszullét, sem egyéb problémák. Most is így kezdődött minden, a pozitív teszt után egy héttel azonban barnás folyásom volt. Azonnal vizsgálatra mentem, mindent rendben találtak, de írtak egy kis segítséget (Utrogestan). Aggódom, hogy odabent minden rendben van-e, mert még a vizsgálat napján (2 napja) vérzésem volt. ma már kevesebb a vérzés, és reménykedem...
2008. márc. 16. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Ha az vigasztal, hogy nekem a teherbeesésemet követően rendesen megjött a havim (pedig akkor már a 4.hétben voltam. Akkor még nem is voltam biztos benne hogy terhes vagyok, aztán a köv.havim már nem jött meg. Elmentem dokihoz és közölte, hogy 10 hetes terhes vagyok. Olyanról is tudok, akinek végig meg volt a havija terhesség alatt. Ne aggódj, ha a doki azt mondja rendben van minden, akkor az úgy is van. Üdv.: 20 hetes kismama
2008. márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
anyukám 16 hetes terhes volt amikor elmaradt a menzesze!!
2008. márc. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!!!

Nekem is az első hónapban a nagyfiammal is megvolt , meg a mostani terhességemnél is!!

Ezt azzal indokolják , hogy a szervezeted nem állt még rá a terhességre!! hormonok okozzák!!

Utrogestant én is kaptam , ami segíti a sárgateszt hormon termelést a szervezetben!!

Velem azóta minden rendben!! Ne aggódj , veled is az lesz minden!!

Szép és megnyugtató babavárást kívánok és sok örömet mind a 2 gyerekben!!

Egy 20 hetes kismama

2008. ápr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!