Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora volt a babátok a 12...

Mekkora volt a babátok a 12 hetes UH-n és milyen élményekkel lettetek gazdagabbak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám méretei:

BPD: 18mm

OFD: 22mm

HC: 59mm

AC: 51mm

FL: 7mm

CRT: 51mm

NT:2,1mm

Nekem a 12 hetesen csináltak először hüvelyi ultrahangot, és nagyon édes volt az én kis drágám. Még pár csepp örömkönny is kicsordult a szememből, ahogy láttam ficánkolni. Tényleg egy örök emlék marad. Keze-lába folyamatosan járt, a szonográfus nő is "megdícsérte", hogy milyen kis aktív. Simogatta az egyik kezével az arcát, a másikkal meg kapálózott. Utána a hasi ultrahanggal mérte meg, megmutatta a kezeit, a lábait, a szivecskéjét, gyomrát, agyacskáját. Min. 20 percig nézte, és kérdezgetett, hogy mire vagyok még kíváncsi. Csak kár, hogy a párom nem láthatta, mert dolgoznia kellett, és már nehéz elmagyarázni azt az élményt.

2009. máj. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A méreteire már nem igazán emlékszem , de nálunk is élmény volt. Bejött a férjem is "nézni" és a kis karját emelgette, mintha integetne neki :) Na, büszke is volt az én párom :D


36 hetes kismami

2009. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem ennyi van a papiron: Lepény hátul, CRL: 72mm, BPD: 22, Tarkóvastagság: 1,6mm. Grav:12 hét
2009. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

BPD: 20 mm

CRL: 52 mm

Nekem ez volt az utolsó hüvelyi UH.

Nagyon szépen látszott rajta a kis ufofejű babám,aki épp aludt.

Felemelte a kis lábacskáit és szunyált!:)

Irtó édes volt és szuper élmény!

Majdnem 10 hós kicsi fiú anyukája

2009. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
en 11 hetesen es 2 naposan mentem,nekem csak crl 4,51 volt es igen sokat mozgottde szerintem nem konkretan nem a szamszerü adatok azok ami elmenyt jelent,hanem az hogy en peldaul majdnem megvesztem mar hogy lassam a babam,es amikor megtudtam hogy minden rendben meg a könnyem is kicsordult örömömben,annyira boldog voltam,azota is minden vizsgalatot nagyon varok minden napot szamolok vissza,nekem a 12 heti volt ami lejobban meghatott hiszen akkor lattam elöször mozogni,es a kezecskeit meg minden mast.szoval ha arrol kellene irnom milyen elmennyel lettem gazdagabb,hat ne tudnam leirni mert nekem elsö baba es kimondhatalan dolog maga a terhesseg is nemam az ami meg utanna var rank,szoval egyszerüen csodalatos elmeny,es ez mind semmi ahoz ami utana jön,en nemreg voltam 4D-n,akkor CRL 7 cm es babaval,nagyon jo volt,te is majd menj,jo lesz,ismet egy elmeny lesz az eletedbe.
2009. máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!