Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hány hetesen ment 4d re?...

Ki hány hetesen ment 4d re? Milyen élményekkel gazdagodtatok? Megérte? Mi 22 hetesen megyünk.

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi 28 hetesen,33 hetesen és 36 hetesen voltunk 4D-n.Szerintem ez egy örök emlék.Kihagyhatatlan.Páromnak is jött a szemémből az első alkalomkor egy páér csepp könny.Én mind a 3 4D-t végig bőgtem.Mi a jövő héten emgyünk aztán 33 hetsen és 36 hetesen ugyanúgy mint a kislányommal.

Boldog Baba várást!

27+4 hetes ksimami(15 hónapos kislány anyukája)

2009. febr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi 20 hetesen voltunk, és nagyon jó volt. akkor tudtuk meg, hogy kisfiú lesz, már van egy 4 éves kislányunk, és nagyon boldogok vagyunk....szép képek készültek róla..

30 hetes kismama

2009. febr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

18 hetesen megmondták a baba nemét, de az igazi élmény a 28 hetesen volt, láttuk az arcvonásait, meg hogy kire fog hasonlítani :) azóta nem mentünk, innen már legyen meglepi. :)


37 hetes

2009. febr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia! mi elöször 17hetesen voltunk, igazi kis virgonc volt, meg legalább rendesen megnézték, hogy minden rendben van vele. most voltunk megint 28hetesen, és már most igen csak pofis volt. csodás élmény volt.
2009. febr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Először 12hetesen voltam 4D-n, nekem már az hatalmas élmény volt, hiába picik még olyankor a babák. Legközelebb majd csak 28hetesen megyek és ennyi, többször nem.
2009. febr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a kötelező UHk végén a doki mindig átkapcsol 4Dre, így 12hetesen meg 19 hetesen is láttuk a babácskát.

Második alkalommal már azt is láttuk, hogy tiszta apja :)

Azt mondta az orvos, hogy a 28-30 között a legszebb, akkor érdemes menni. Lehet, hogy beiktatunk majd egy babamozit ekkor, a kötelező UHkon felül.

2009. febr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is 22hetesen voltam...és fantasztikus,bár nincs még teljesen baba pofija(mármint kikerekedett),de egy feledhetetlen élmény.

Jó egészséget kívánok!

2009. febr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!