Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki 24. héten volt 4d-s UH-n,...

Aki 24. héten volt 4d-s UH-n, milyen élményekkel gazdagodott, milyen volt? Miket "csinált" a baba?

Figyelt kérdés
24 hetes leszek, amikor megyünk, nagyon várom már. Kíváncsi vagyok, hogy ti miket tapasztaltatok?
2011. jan. 14. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 24hetesen mentem,láttuk a babát,tornázott a kezeit mindig az arca előtt tartotta,láttuk ahogy iszik a magzatvízből,nagyon aranyos volt!24ik hét az pont ideális!
2011. jan. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi is ilyesmi körül voltunk. Nekem fantasztikus élmény volt, aki teheti ne hagyja ki! Az addigi terhesség alatti legszebb élmény, aztán persze jön a szülés és amikor már a karodban tarthatod a Picurt.

Ott olyan, mintha már "személyesen" találkoznál a pocaklakóval. Nekünk aludt és csuklott, amikor volt az uh. :) És nagyon érdekes, hogy amikor megszületett teljesen olyan volt, mint a képen!

Boldog babavárást és jó mozizást!

2011. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi is a 24. héten voltunk.

Fantasztikus volt. Igaz, hogy a mi kiscsajunk folyton az arca elé tornázta kezét-lábát, de azért elég jól meg tudtuk nézni az arcocskáját is, a cunust is. :)

Integetett, ásított, kortyolt egy kis vizet. Tüneményes volt.

Már alig várom, hogy a karomba zárhassam.

30+5 hkm

2011. jan. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmit...:( Egy helyben volt összegömbölyödve, fejét behúzta a térdei közé és csak a hátát láttuk szegénykémnek, meg se moccant. De azért cuki volt így is!:)
2011. jan. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is 24 hetesen voltam és nem sokat láttunk belőle! Folyamatosan az arca előtt volt a keze! Azt is nagyon nehezen állapították meg, hogy lány , de szerencsére tényleg csajszi lett! Most már 2,5 éves!De így visszaemlékezve nagyon nagy élmény volt!
2011. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 25 hetesen voltam. Nagyon édi volt, de nehezen lehetett megnézni, mert folyton elfordította a kis pofiját. Sokat mosolygott és ásított. A szeme nyitva volt már, látszott ahogy pislogott. A vége felé pedig elaludt. 1-2 hét és már élőben láthatjuk. Kíváncsi leszek mennyire hasonlít! Nagyon jó élmény volt az biztos!!!:DDD
2011. jan. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A mi babócánk végigaludta a vizsgálatot,ráadásul még be is fordult a méhfal felé. Az utolsó 5 percben kifelé fordult, de akkor meg a kezét húzta az arca elé. Azért láthattunk 2 nagy ásítást, és még egy aránylag jó képet is sikerült készíteni a pofijáról.:-)
2011. jan. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi 25 hetesen voltunk. Rugdosott, fészkelődött, vakargatta a popsiját, láttuk a nemét is (kislány) és sokszor csücsörített a szájával. :) Nekem nagyon nagy élmény volt. Már megszületett, és nagyon hasonlít az akkori önmagára, csak hát sokkal husisabb.
2011. jan. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!