Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt már igy valaki?

Járt már igy valaki?

Figyelt kérdés
Használta már valaki eszt a kupot UTROGESTAN? 6 hetes kis mama vagyok és ma erös görcsöm lett a mit vérzés követet azonal fel szalatam a dokihoz a baba még otavan dobog a szive hálistenk de ki irta eszt akupot hogy segiti visza tartani a babát segitett valakinek már
2011. okt. 14. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szia.

Én is így vagyok és nekem feküdni kell igaz én nem kúpot kaptam hanem gyógyszert nekem nagyon korán kezdődött a vérzés és akkor még nálam nem volt szívhang de még mindig vérezgetek majd holnap derül ki, hogy mi van.Sokan mondják, hogy jó és bízok benne én is. Szorítok neked

2011. okt. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már sok kismamánál láttam,hogy ezt használják.Sokat olvastam itt,úgyhogy ne aggódj,biztos jó!Mindenki dícsérte.

2011. okt. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak, hogy gonosz legyek: ha már otthon ülsz pocakosan és valószínű pihenned kell majd sokat, elővehetnéd a nyelvtan-könyvet... ;)


Amúgy igen, segít abban, hogy megmaradjon a baba. Hormonpótló.

2011. okt. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

JÁJJ EZ A HELYES/SÍRÁS!!!


Amúgy biztos segít.

2011. okt. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is ezt kaptam annak idején! Sokat pihenj és minden rendben lesz. 2,5 éves kislány anyukája :-)
2011. okt. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én használtam már több terhességemnél is de igazából nem tudom hogy használ e mert volt két babám is amit a 12. héten így is elveszítettem.Az elöző terhességemnél is használtam a baba még sem maradt meg,a mostani babámnál is használtam és most már 20 hetes terhes vagyok és idáig minden oké.Használd és pihenj nagyon sokat!Boldog babavárást!
2011. okt. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

akik normális választ adtak annak köszönöm!


amúgy meg nem az volt a kérdés hogy milyen a helyes írásom bocs nem lehet mindenki tökéletes és a véleményedet tarcsd meg magadnak!

2011. okt. 14. 11:30
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg szörnyű a helyesírásod, teljesen elvonja a figyelmet a kérdésedről. Itt sziszegek miközben olvasom :)) Bocsáss meg az óvatos kritikáért, a többieknek is, szerintem nem rosszindulatból írták, ahogy én sem. Szerintem is próbálj javítani rajta, olvass sokat.

Egyébként drukkolok hogy megmaradjon a babád, elég sok jót hallottam erről a gyógykészítményről.

2011. okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Kerria ***** válasza:

Én úgy látom, mindenki normális választ adott a kérdésedre, és még csak nem is bántó szándékkal fogalmaztak. Ez mivel közösségi portál és írni kell, ha meg akarsz tudni valamit a helyesírás szembetűnő. Nyilván egy telefonos beszélgetés alkalmával ez fel sem vetődött volna. Na, de a kérdésed, hisz emiatt vagyunk itt:


A kúp a mi családunknál is segített, bár nem közvetlenül nekem. Sok-sok pihenés, rendszeres orvosi vizsgálat, és akkor reméljük nem lesz semmi gond. Nagyon boldog babavárást kívánok!

2011. okt. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is kaptam mind2 babámnál. Mind2en jól vannak. :) De sokat feküdj, pihizz, és szedhetsz magnéziumtablettát is, az is segíti a méhed növekedni, meg az idegeskedés ellen is szuper!
2011. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!