Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált teszt esetén az...

Kombinált teszt esetén az 1:590 Down arány már tuti negatív? 26éves vagyok és 13hetesen lett ez.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tuti, de nagyon valószínű, hogy negatív. Ezzel a módszerrel nem lehet 100 %-osan megmondani.
2009. ápr. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sok helyen olvasok 1:10000 hez arányt,ahoz képest ez nem nagyon rossz?
2009. ápr. 30. 22:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

zt én nem értem már, hogy van ez! Én is 26 vagyok és ezt a vér eredményen túl valami statisztikából is számolják??

Csak mert nekem 1:20000 hez lett a down. Pedig a terhességi kor meg az életkor is ugyanaz mint a kérdezőé!

Lehet beleszámolják azt is, hogy van már egy egészséges kisfiam?

2009. máj. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves második!

Én sem értem már,mert nincs benne logika...

A MoM értékeim teljesen a referencia értékeken belül vannak,akkor mi alapján számolják?

Lehet,hogy a testsúly is számít?

2009. máj. 1. 09:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A számításnál fontos a testsúly, életkor, a terhesség ideje( hány hét/nap) illetve a vérből levett szérumalkotók összetétele.Ezért lehetnek nagy eltérések az egyes kismamáknál. De a 150-nél kisebb számok esetében tekintik pozitívnak, de még ez sem jelent semmit, csak azt, hogy magasabb a kockázat.
2009. máj. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Az arány határértéken belül van. 1: 150 alatt nagy a kockázat, ezért akkor pozitívnak minősítik. 1: 1000-ig negatív, de 16 hetesen kiderül, hogy az is marad-e. Sajnos ez nem túl biztató. Egyébként meg 1: 10000 esetén se tuti a tuti. Ne aggódj, biztos minden rendben lesz! Lehet, hogy csak azért ennyi az érték, mert 13 hetesen csinálták a tesztet, ami pedig 12 hetesen ad legmegbízhatóbb eredményt. A dokidat kérdezd meg!
2009. máj. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást,holnap hívom fel az orvosomat szerintem.Az a legtutibb,ha ő mondd valami megnyugtatót.


Szerintetek csináltassam meg az integrált tesztet?


Mert ez most a sejtbank ingyen csinálta.

2009. máj. 4. 21:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdeklődni szeretnék mi lett a babóval?Egyik ismerősöm most megy amniocentézisre, mert neki 1:140 lett az eredmény.Neki azt mondták 250-től negatív.
2009. nov. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!