Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miér rendelhetett vissza a...

Miér rendelhetett vissza a doki 10 nap mulva? Csak egyszerüen kissebb a babám, vagy valami baj van?

Figyelt kérdés
Most voltam a 12 hetes uh-on,utolsó mensihez képest kértem időpontot,mert a védőnő ezt mondta.Az uh szerint viszont csak 11 hetes vagyok,és a doki nem lát semmi rendellenességet,csak kisebnek látja a babát.Remélem csak lelkiismeretes és nem pedig valami bajt látott amit nem mondott el.Valaki járt már így közületek?
2009. ápr. 30. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nyugodj meg, egyszerűen csak alapos a dokid. Én is így jártam az első terhességemnél. Ha pl. hosszabb volt a ciklusod, mint 28 nap, akkor az utolsó menzesz első napjához képest jóval később is megfoganhatott a pici, ezért kisebb még. Megvan határozva, hogy mekkora CRL méret esetén adható megbízható válasz a tarkóredő vastagságát iletően amit a 12. hetes uh-n néznek.

Engem is visszarendelt 1 hét múlva és akkor már reális képet látott, az alapján már egyértelműen ki merte jelnteni, hogy minden rendben, megfelelő a tarkóredő vastagság és az orrcsont mérete is.

2009. ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem csak arról lehet szó, hogy a betöltött 12. héten kell a genetikai uh-t megcsinálni és esetleg te csak 11 hét plussz pár napos terhes vagy, nem?
2009. ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam is igy volt. 12+0 hetesen hivott a genetikai uh-ra, ott azt mondta,hogy 1 hét múlva menjek vissza,mert hogy nincs ennyi idős és levett a korából 2 napot. Tehát utána 12+5 hetesen mentem és minden rendben volt. Azóta is az uh szerinti kort vesszük figyelembe, mert valószinűleg később fogant.

34 hetes vok

2009. ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

1-ső válaszolónak CRL:51 mm.Visszaolvastam a régebbi kérdésekben és ott volt akiknek még kissebb volt és nem rendelték vissza őket.

2. válaszolónak ma töltöm a 12. hetet pontosan tehát 12+0 napos vagyok.

Remélem csak tényleg alapos akar lenni a doki.

2009. ápr. 30. 13:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!