Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok,2 hete...

9 hetes terhes vagyok,2 hete tart, hogy majd ki pukkadok olyan érzésem van ha eszek vagy megiszok, és most 3 napja a gyomrom felvan puffadva mint egy luffi és nagyon fáradékony vagyok mozgás közben, normális ez?

Figyelt kérdés

74 kg vagyok eddig sem volt deszka hasam de most ugy nézz ki a hasam hogy a gyomrom nagyobb mint az alhasam ,persze nöt az alhasam is de ugy nézzek ki mint egy kb. 5 hónapos kismama ,irjatok légyszí mi lehet ez ??

8 évvel ezelött szültem de akkor 59kg rol indulttam és 6 hónapos terhesen érezttem ugyanezt67 kg val ami érthetö volt mert a baba már nagy volt ,de most ezt nem értem :(


2008. márc. 14. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez pufadás lehet próbáld meg az étrendedet át alakitani és mozogj tornáz esetleg szedjél valamit pufadás túltengés ellen gratula a babához
2008. márc. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a rossz emésztés miatt van,valószínűleg a gyomrod sem a legjobb.Nincs szorító érzésed a szegycsont alatt?Mert akkor terhességi refluxod is van.

Amit ajánlani tudok az a Motilium,nagyon hatásos!Evés előtt kell bevenni egy szemet és akkor nem fog úgy felfújni az étel.Ha a gyomrod is ég akkor rágjál Rennie-t és igyál Venter gyomorbevonót.Recept nélkül kaphatók.

2008. márc. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szinte teljesen ugyanezek voltak a tüneteim, sőt, székrekedéssel párosultak. Nekem segített az espumisan gyöngy, recept nélküli, kismamák is szedhetik.Én egyszerre kettőt szoktam bevenni.

Minden jót!

17 hetes kismami

2008. márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen bajokkal küzdök,pont ma nézegettem magam,hát én is úgy nézek ki mint aki 6 hós terhes,de szedem a gyomorkönnyítőt,és valamivel jobb!

8 hetes kismami

2008. márc. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!