Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki volt már magzatvizvételen,...

Ki volt már magzatvizvételen, magas afp miatt? És az erdménye jo lett?

Figyelt kérdés
2008. márc. 14. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Körülöttem mindenkinek rossz lett az afp-je vagy alacsony vagy magas.Nekem a doki azt mondta sajnos az afp-re nem lehet hagyatkozni.Én kiváncsian várom a saját afp-met bár megelőztem egy kombinált tesztel amin angyon jó arányaim lettek.Ha nekem is rossz lessz az afp-m akkor tényleg semmire sem jó...Írd be ide bal alulra a keresőbe az amniocentézist vagy a boholyvételt.Sokaknak vettek mintát, jó eredményekkel.Nyugi, és míg idegeskedsz is próbáld meg élvezni a pici babád :D

2008. márc. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is magas lett az AFP ne idegeskedj semmi okod rá a baba pedig mindent érez! Én már február óta járom az orvosokat az uh-n mindent rendben találtak de senki nem mondja ki hogy minden oké vagy sem! 4d-sen voltál már azt mondják ott bizti megtudják mondani ha baj van! De viszont engem magzatvizvételre nem küldtek el! Ha van kérdésed agipe@citromail.hu email cimemre irhatsz!

Fel a fejjel!

Szurkolok!

20 hetes kismama

2008. márc. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a válaszodat
2008. márc. 14. 20:21
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi,válaszotokat
2008. márc. 14. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Magas afp-vel nem is igen szoktak magzatvízvételre küldeni, inkább az alacsony miatt. A magas a nyitott gerinc, stb. kockázatát növelheti, de arra ott az UH
2008. márc. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!