Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, hogyan tovább?

Terhes vagyok, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Már biztos a terhesség, csak nem tudjuk, hogyan mondjuk el a szülőknek? Nem tudom, hogyan fognak rá reagálni, főleg az én szüleim. Ti, hogyan mondtátok el? Mik voltak a reakciók?

Házasságba, vagy azon kívül csúszott be a baba?

Mielőtt bárki lehúrogna, már nem tinédzserek vagyunk, csak még nem házasok, hanem jegyesek, nem részletezem miért!


2011. okt. 7. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is a 12. hét végét várjátok meg, utána jelentsétek be. :) hidd el, boldog lesz mindenki, ha Ti is azok vagytok és igazán akarjátok ezt a babát. :) Mellesleg nem nekik "készült", hanem a magatok örömére, és nektek kell felnevelni is.


Mi sem vagyunk házasok, nem is tervezzük, mégis úgy várta mindenki a kisfiunkat, hogy csak na. :) Most 13 hónapos és a nagyszülők imádják, minket pedig támogatnak, ahol csak lehet. (pedig lassan nekünk kellene őket....)


Boldog babavárást!

2011. okt. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mi adtunk a szülőknek egy-egy bekeretezett UH felvételt, így tudták meg a 13. héten.
2011. okt. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem azt kell végiggondolni, hogy milyenek a szülőkhöz fűződő viszonyok:neked a szüleidhez, párodnak a szüleihez, neked a párod szüleihez és neki a te szüleidhez. Szeretnének már unokát?

Én 19 voltam az első terhességemnél, tartottam a reakciótól, de az én egyetlen édesanyám az első sokk után feleszmélve rájött, hogy a világ legjobb dolga fog történni: a lányának gyereke lesz, neki pedig unokája.

Egy gyerek mindig áldás (nem vagyok vallásos), a majdani nagyszülők is rájönnek majd. Ki korábban, ki később!

Sok sikert a vallomáshoz!

2011. okt. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az anyám reakcióját senkinek se kívánom... Ő a kicsit később tér észhez típus.

Mi 13.héten Karácsonyi ajándéknak a Uh-dvd-t adtuk volna ajándékba... 2év kellett, hogy szóbaálljunk(ilyen is van) azóta két gyermekes anya vagyok, nem mindig felhőtlen a boldogságom(férjemmel), de ez még alakul, anyám meg örül mostmár az unokáknak, épp várjuk, hogy vigye a nagyot.

2011. okt. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!

Szerencsére nagyon jó a viszonyom a saját, és párom szüleivel. Fordítva is. Támogatnak minket mindenben!

Igaz nem tervezett baba, de nagyon örülünk neki,madarat lehetne velünk fogatni :) igazán szerencsésnek mondhatjuk magunkat, hogy ilyen hamar összejött.

A szülők szerintem nincsenek felkészülve még az unokákra, de biztos nagyon örülni fognak neki. Párom testvérének már vannak gyerekek kettő is, így ők már gyakorlottak a nagyszülős dolgokhoz, az enyémek még nem. :)

Csak egy kicsit parázok.

A 12. hetet mindenképp megvárjuk, 1,5 hét van még.

23 éves leszek novemberben.

Sok boldogságot Nektek is a kicsikhez!

2011. okt. 7. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!