Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoptathatok-e tovább, ha...

Szoptathatok-e tovább, ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Másfél éves kisfiam még szopik, mondhatni, függő... Most úgy néz ki, terhes vagyok. Azok válaszát várnám, akik szoptattak, illetve szoptatnak a terhességük alatt. Kockázatos a dolog?
2010. júl. 22. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

méhösszehúzódást okozhat ... és vetélést.


kérdezd meg a dokidat - ha van- ha nincs hivd fel az sztk-n a nőgyógyászatot ott megmondják.

van aki szerint nem gond de nem egy probléma volt már belőle.

2010. júl. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én iws hamarosan hasonló cipőben fogok járni, remélem :) és egyik 5 gyerekes barátnőmet kérdeztem, aki szoptatott az összes terhessége alatt és nem volt gond. de tényleg az orvos mondja meg inkább. persze gondolom azt mondja, hogy ezt és azt okozhat és döntsd el :S

Az a helyzet hogy van példa és ellenpélda is rá, hogy jó-e vagy szabad-e.

2010. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Én a 8.hónap végéig szoptattam, semmi baj nem volt. Aztán egyszercsak a fiam nem kért többet,így lett vége.


Ninuminu ( 3 gyerekes anyu)

2010. júl. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt olvasd el, hasznos: [link]


És gratulálok!

2010. júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. júl. 22. 14:07
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha a szoptatás ellenére képes volt megkapaszkodni, akkor maradni is fog. Szoptass nyugodtan amíg tudsz, a méhösszehúzódások nem ártanak. Ja az orgazmus is okozhat görcsöket, keményedhet a pocid, ilyen elven ne is szexelj...:-)A 2. és 3. terhességem 6.hónapjáig szopiztak a nagyobb tesó, 39+5 naposan, majdnem 4 kilóval születtek e kisebbek...
2010. júl. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

17 honapig szopott a kislanyom, az utolso honapban mar terhes voltam, szerettem volna tovabb, de feltem es ereztem, hogy nem birom semmilyen szempontbo;. Amikor meg nem voltam terhes es rajottem, hogy a szopi miatt nem biztos, hogy megmarad, nagyon szomoru voltam(2 evig akartam ), de egybol megfogant. ennek ellenere a terhesseg tulsagosan levert.

Neked sok sikert!

A dokidat kerdezd meg, bar az enyem engem kinevetett; azt mondta egy majdnem masfel eves gyereknek csak talalok valamit enni adni.

2010. aug. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Eloszor hulyesegnek tartottam hogy az orvosom letiltott a szoptatasrol,de bevereztem... szoval en vagyok az ellenpelda.Szerencsere cicifuggo 13 hos fiam 2 het alatt megszokta az uj rendet :-)

13+1 hetes km

2010. aug. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még szoptattam a kisfiamat, amikor terhes lettem. Sajnos elvetéltem, és az orvosom a lehetséges okok között a szoptatást is megemlítette.
2010. aug. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A fiam még mindig kéri a cicit, két hete lett drasztikusan lecsökkentve napi kettőre a szopi, és 19hetes vagyok a tesóval. És nem azért mert félek, hanem mert harap sajnos a fiam szopi közben, jönnek a fogai és rágókának néz:S

Semmi bajom nincs tőle. na jó, fáradtabb.

2010. aug. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!