Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pco-ra szedtem a Merckformint,...

Pco-ra szedtem a Merckformint, most terhes lettem és a dokim azt mondta ne szedjem tovább! Más is volt így?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
én nem pco_ra szedtem hanem cukorbetegségre bár segitett a teherbeesésben is. amikor a terhesség kiderült az orvosom engem is leállitott róla. azota inzulinon vagyok.
2010. máj. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem szabad már szedni terhesség alatt, állj le róla!!! Gratulálok a babához, boldog babavárást, vigyázzatok magatokra!
2010. máj. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is PCO-s vagyok, és 24 hetes kismama. Én is a Merkformint szedem (2*1000 mg-ot) Én lombikkal lettem babás, és nekem azt mondta a doki, hogy szedjem továbbra is, mert ha terhesség alatt hagyom abba, akkor annak nagy a vetélési kockázata.

Én továbbra is szedem.

2010. máj. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6 hetes PCO-s kismama vagyok, amikor az első pozitív tesztet csináltam felhívtam a dokimat és Ő is azt mondta, hogy hagyjam abba a merckformint.
2010. máj. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én inzulinrezisztenciára szedtem 500 mg-at, amikor terhes lettem a 8 hétig még szedni kellett, úgy hogy egyik nap bevettem a másik nap már nem, mert így kellett leszoktatni a szervezetet az orvosom szerint nemzetközi kutatások alapján a merckformin kora terhességben szedhető, bár gondolom az adagok között azért különbség van.


29 hetes km

2010. máj. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!