Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most csinálom a nagytakarítást...

Most csinálom a nagytakarítást. Nagyon fáradt vagyok, kimerültem, de nem vagyok rosszul, csak takarítós fáradtság. Nem baj ugye?

Figyelt kérdés
Gondolom a porszívótól,a felmosóvödörtől,apró emelgetésektől nem lehet bajunk??? (16 és fél hetes vagyok)
2008. márc. 14. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz baj:-)

Ez a jóleső fáradtság elmúlik, kicsit pihenj le, polcold fel a lábad.Ne aggódj.

2008. márc. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem lesz baj. Persze mindent csak óvatosan és csínján!!! Ha úgy érzed, hogy kimerültél, azonnal hagyd abba a munkát és pihenj le!!! Ez nem vicc, nem lustaság, nyugodtan lelkiismeretfurdallás nélkül megteheted, hogy lepihensz. Mi (a párommal) 32 hetesen festettük és parkettáztuk a szobát. Igaz, hogy 1 hétig pakoltam, de megcsináltuk apránként. Lehet házimunkát végezni, hisz anyáink is így tették, de ha fáradt vagy tarts egy kis pihenőt.

Jó babavárást!!!

2008. márc. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz baj ha nem viszed túlzásba.Ez alatt azt értem,hogyha elfáradtál pihenj le 1 órára, majd folytatod.Ne akard ugyanolyan gyorsaságal elvégezni a napi teendőket mint azelőtt.

Vigyázz,hogy ne nyújtózkodj és hajolj sokat ,mert görcsölhet,ill. keményedhet a hasad.

2008. márc. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ennyitől nem lehet gond! Nem agódj! Pihenj sokat!

24.hetes kismami

2008. márc. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!