Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8-9 hetes kismamák hogy...

8-9 hetes kismamák hogy vagytok? Állandó fáradtság?

Figyelt kérdés

Én folyton aludnék, és émelygek mindentől.

De dolgozni muszáj


2011. márc. 3. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még csak 5 hetes vagyok ,de már most állandóan ásítozom.Émelygést még megúsztam idáig.Neked mióta van?
2011. márc. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

már az ötödik héttől hányingerem van, de nem hányok, csak minden szag ill illat bánt:)

ennyit még életemben nem aludtam, mint ebben az utsó 3-4 hétben:)

Te jól vagy?

2011. márc. 3. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Én eddig teljesen jól vagyok leszámítva a fáradékonyságot.Nem volt még sem hányingerem és nem jött még elő érzékenység a szagokra sem.A kívanossággal hogy állsz?:)
2011. márc. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 15 hetes terhes vagyok. Kb. egy hete múltak el ezek a panaszok. 7. héttől émelyegtem, hányinger gyötört reggel, este, olyan fáradt voltam hogy a házimunkát is elhanyagoltam. Már jobb, de még mindig oda kell figyelnem mit eszem.
2011. márc. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is állandóan fáradt vagyok. Ha délután lefekszem aludni, akkor abból tuti 3 órás szunya lesz. Fél5-kor kelek és egész nap ásítozom melóban.

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én rettenetesen parázok, hogy nincs minden rendben a babával. Következő uh csak 4 hét múlva lesz, addig állandóan a tüneteket fogom lesni.:( Ti hogy vagytok ezzel?

2011. márc. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!