Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A genetikai uh- szerint a...

A genetikai uh- szerint a mensi szerinti számolástól 1 héttel fiatalabb volt a babám, és én eddig innen mentem tovább most voltunk megint és megint egy héttel fiatalabb akkor most mi van? Most akkor hány hetes vagyok?

Figyelt kérdés

melyik a jobb a mensi vagy az uh szetrinti számolás?a szülés szempontjából?

mert akkor most már két hét eltérés van vagy csak túl kics a babó?


2008. márc. 13. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
sokszor van eltérés. ne aggódj. az uh szerint számolj! senki nem tudja pontosan megmondani, hogy mikor volt a fogantatás. az uh biztosabb.
2008. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is így vagyok, ahogy írtad. az uh szerint számolok.
2008. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A feleségem nőgyógyásza egy dolgot mondott. "Egy a lényeg, dinamikus és folyamatos legyen a fejlődés". Mivel nem biztos, hogy szabályosak voltak a ciklusaid, és a beágyazódás se 2 perc, ezért talán az uh szerinti pontosabb, hisz azt sok ezer terhesség átlagából számították ki. De az is lehet, hogy egy hangyányival kisebb most a kis pocaklakó de még akkor is lehet belőle kosaras:)
2008. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A megint egy hét eltérést úgy érted,hogy a naptárhoz képest már mínusz két hét???Azért ez nem lesz jó omen.De ha továbbra is tartja az egyhetes eltérést az nem gáz.Talán erről beszélned kellene egy dokival,vagy a védőnőddel.

Nos, az én kis békámmal is ugyanez a helyzet.A második trimeszter elején egy hét eltérése volt,míg az elsőben az adott hétnek megfelelő méretekkel rendelkezett.Most voltunk a 30 hetes UHn és kiderült,hogy szép nagy a kispocak,már majdnem 31 hetes méreteknek megfelelő,pedig csak 30 hét és 1 naposak voltunk.A vizsgálatokra járj a naptár szerint.A szülés időpontja szempontjából úgyis a 36. heti UH lesz a mérvadó.

2008. márc. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
na szoval nekem minden uh 1-2 hét eltérést mutat.semmi baj a babáddal sajnos ez elő fordul.van egy olyan az uh-on hogy bpd érték nézd meg hogy mennyi menj fel a baba szoba oldalra nézd meg szerinted hány hetes vagy és nezd hozzá a bpd értéket.ha eltérést találsz nem baj.én sem tudom hány hetes vagyok 30 vagy 32?de ne aggodj.és a szülés időpontját a mensihez számolják.remélem tudtam segiteni
2008. márc. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!