Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerinetek hány hetes vagyok?

Szerinetek hány hetes vagyok?

Figyelt kérdés
agusztus 29-én volt meg utoljára hány hetes terhess lehetek kb 5hét? molett nöknél mikor kezd el ládszani a pocak ?
2011. okt. 2. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan öt hetes vagy. Sokszor nem az anya alkatától függ, hanem a méh előredőltségétől. Unokatesómon 12 hetesen már látszott, h kerekedik, pedig rajta volt jó pár kiló plusz a terhessége előtt, de addig nem hízott. A barátnőm ekkor volt 16 hetes, vékony és neki telejsen lapos volt a hasa.
2011. okt. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, előző babánál pont így volt nekem is, aug 29 volt az utolsó mensim. December közepén volt az esküvőnk, már volt pocakom és nem voltam vékony.
2011. okt. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam most kezd el kerekedni, látszani hogy ez terhes pocak, és nem csak háj.

Én 20 kiló plusszal estem teherbe.


19 hkm

2011. okt. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!