Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerinetek jól eszik a 2...

Szerinetek jól eszik a 2 hetes babám? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Első babás anyuka vagyok és fogalmam sincs mi lehet a probléma, ha egyáltalán ezt annak lehet nevezni.

A babám 2 hetes sajnos szopizni nem tud, így maradt a fejés és cumiból való etetés. Eleinte a 3 órás etetés tökéletesen működött 60-80ml között evett.

2 napja azonban azt csinálja a pici, hogy 3 óra után felébred eszik 40ml és elalszik, majd felébred fél vagy egy óra múlva és megint eszik pl 40ml-t.

Ez így normális vagy van valakinek ötlete, hogy mit lehetne csinálni, hogy egyszerre egye meg a pl 80ml-t?

A másik kérdésem hogy egy 2 hetes baba ha 60-80ml-t 1-2 alkalommal 100ml-t eszik az jó? (Egy hete vagyunk itthon és 150g-ot hízott.)Előre is köszönöm mindenkinek!


2009. dec. 13. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ekkora babának úgy 50 ml-t kell ennie, de ha tápszeres, akkor ki kéne várni a 3 órát, mert csak annyi idő alatt emészti meg, különben hasfájós lesz.
2009. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megnéztem mennyit evett az én kislányom akkor. Volt mikor csak 20-at és volt mikor a 120-at is benyomta. Napi szintre lebontva olyan 550ml átlagosan, kb 8 evésre.

De nincs olyan hogy "kell"! Etesd akkor amikor kéri és amennyit kér. A lényeg hogy hízzon, jókat aludjon és idővel jókat nevetgéljen! :) A kiscsajom már vigyorog és átalussza az éjjeleket! Ja és én is fejem a tejet! :)

Sok boldogságot!

10 hetes baba anyukája

2009. dec. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám is nagyából ilyen mennyiséget fogyasztott, és bizony az is rendben hogy nem egyszerre fogyasztja a kijelölt mennyiséget.Ugyan mi szopiztunk,de előfordult hogy pohárba kifejtem neki és egy evést követően egy óra multán is cicire kérette magát.Vannak babák akik keveset esznek,de gyakran.Ne aggódj.Szerintem jól táplálod a babád.
2009. dec. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!