Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogyan, miből nyer energiát...

Ki hogyan, miből nyer energiát a szüléshez?

Figyelt kérdés
Sokat kell aludni előtte?Miket kell enni,amiben sok az energiabevitel?
2011. szept. 29. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
inkább lelkileg készülj rá. erre nem lehet "gyúrni". persze egyél egészségesen, aludj sokat, stb, de hidd el, nem olyan vészes mint sokan állítják:)
2011. szept. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont azért kérdezem,mert a 2.babát várom és az elsővel majd bele döglöttem,nagyon megszenvedtem.Iszonyú gyenge lettem a 9.hónapra és azt éreztem,hogy nincs energiám megszülni.
2011. szept. 29. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az olajfalevél kapszula nagyon sok erővel tölt fel, (kb. napi +2 órával fent tudtam lenni, úgy hogy nagyon fit voltam) nem olcsó, nézz utána a neten én a herba-házba vettem.
2011. szept. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén mondom, én már szültem egyzser, de szerintem a terhesség alatt már sehogysem tudsz felkészülni.

Annyit tudsz tenni, hogy nem hagyod el magad, sokat sétálsz, kirándulsz, amennyire megy.


Igazán felkékszüln i előtte tudsz, amikor még nem vagy terhes, hoyg jó általános "kondiban" legyél...


Én most a másodikat várom, és sajnis legyengülve, lestrapálva estem teherbe, fogalmam sincsen honnan és hogyan kaparom össze magam a szülésig.

2011. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!