Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes vagyok ma, tegnap...

15 hetes vagyok ma, tegnap mintha ereztem volna hogy valami mozog a pocimban, vagyis inkabb valami tompa erzes volt, de nem tudom hova tenni az erzest, lehet hogy a baba volt?

Figyelt kérdés
de meg olyan kicsi,tud egyaltalan valami erezhetöt rugni egy ilyen kicsi,100grammos picurka?4d-n mondtak 1 hete hogy 100gr,ti is ereztetek ilyesmit?
2009. ápr. 27. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Biztosan a Babucid volt! Én 16 hetesen éreztem először, bár nagyon gyenge, pici rúgás volt, de Ő volt az! Szerintem nyugodtan írd fel a dátumot, hogy ekkor mozgott érezhetően először a Babód!

Sok boldogságot nektek!

2009. ápr. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia!


Lehetséges már ilyenkor is érezni. "Furi" bél vagy gyomormozgásokat nem szoktál érzeni? Nekem az első jelek ezek voltak. Egyébként hiába még hogy ilyen "pici" ; ő ott bent csodásan érzi magát, forog , mozgolódik. Nekünk már a 12 hetes uh-n "integetett" ((:


35 hetes kismami

2009. ápr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is 15 hetesen éreztem először, de én eleinte nem hittem el, hogy Ő az:). Aztán elmentem a dokimhoz uh-ra, mutattam neki, hogy hol érzem leginkább, és kiderült, hogy bizony ott a kis lába és azzal "kényezteti anyucit":)

Nekem olyasmi érzés volt, mintha ott dobbanna a szívem... furán hangzik, de ahhoz tudnám leginkább hasonlítani. Úgyhogy jegyezd fel a dátumot, szerintem te is a babád érzed:)!

17 hetes pocis

2009. ápr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem az a babád! Én 16+5 hetes vagyok. kb 2 hete érzem egy helyen azt mintha pukkanna valami vagy rángna, de olyan tompán. Megkérdeztem a dokimat hogy lehet-e a baba és azt mondta elképzelhető. Mindig ott és mindig azt érzem. Bár dátumot nem jegyeztem fel, azt akkor akarom amikor már összetéveszthetetlenül a babát érzem. Bár nem tudom hogy kell ezt,és mennyit számít.

Sok boldogságot kívánok!

2009. ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de utanna en nem erzeztem rendszeresen,akkor is az lehetett?
2009. ápr. 27. 12:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon valószínű, hogy a bébikéd :)

Nekem is pont a héten mocorgott először ( én is 15 hetes vagyok) :). Nem lesz még rendszeres a mozgás, de ha picit sétálsz vagy iszol egy colát, eszel egy kis csokikát és megpihensz pár perccel később nagyobb eséllyel érzed Őt újra! Van aki napokig nem érzi az első után a mozgást, van aki napról napra egyre erősebben! Figyelj rá és előbbb-utóbb úgyis újra kopogtat a kis lurkó! :D

Sok boldogságot! :)

2009. ápr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!