Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert reggel es este a legakti...

Miert reggel es este a legaktivabb a baba a pocimban? Napkozben alig erzem.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mert napközben többet mozgunk mi is,és akkor nem annyira érezhető!Gondolom,azért mert ezzel én is így vagyok!Napközben 1-2x érzem de reggel ő kelt,este a rugdosása mellett alszom el!

Hány hetes vagy?

27hetes km

2009. ápr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Én 37 és nekem is akkor a legaktívabb, mert egész nap jövök-megyek és öt azzal elringatjuk. Ha napközben lepihensz, akkor is biztosan érezni fogod! Minden jót!
2009. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
22 hetes vagyok,masodik baba es mar kb. egy honapja rugdos.Egyebkent nagyon elvezem,reggel alig varom hogy felebredjen.
2009. ápr. 15. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.22 hetes?Én is annyi vagyok:) és ugyanígy vagyok a babóval reggel rugdos és este is szintén nap közben alig-alig:))))

Boldog babavárást!

2009. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igy van! :) Napközben ahogy mozogsz elringatod. És készüljetek fel, ez igy lesz akkor is ha kibújik. Ha te pihennél akkor ő nem. Ha ringatok akkor jó neki. Ergo: 24 órán át foglalkozol vele, és akkor van nyugi. 8hós kisördög anyukája
2009. ápr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!